Udzielamy pomocy Download Station 5 - zmiana statusu zakończonych zadań

Dyskusja w 'Stacja pobierania i QGet' rozpoczęta przez użytkownika sloma, 6 Maj 2018.

Ładowanie...
  1. sloma

sloma Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    21:14
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51 1 GbE
    Cześć ! Jako nowa osoba na forum proszę o wyrozumiałość, mam nadzieję że wszystko ogarnąłem jak należy.

Zwracam się z prośbą pomocy w programie Download Station, a mianowicie chodzi mi o zmianę statusu z Zakończone na Wysyłanie. Wiem wiem że nie jesteście fanami tego softu ale nie mam zbyt długiej historii z użytkowaniem swojego qnapa, stąd to oprogramowanie służy mi jako moja pobieralnia. Wiem że istnieją inne klienty (transsmission, rTorrent) ale nie widzę ich w App Center więc nie wiem czy zostały wycofane, czy usunięte ?
    Powracając do mojego problemu, czy ktoś z Was wie jak to ogarnać? czy jak DS stwierdzi że Zakończono to koniec (udostępniane przeze mnie pliki nie są widoczne w tym statusie..). Wiem że w opcjach można ustawić że udostępniany plik ma być zawsze lub przez określony czas (np 150%), jednak chodzi mi o zmianę statusu już pobranego i "zakończonego" pliku. Z góry dziękuję za pomoc i pomysły! pzzdr!

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0569 Build 20180501
    Model serwera: QNAP TS-251

Załączone pliki:

• 2.JPG
      2.JPG
      Rozmiar pliku:
      17,6 KB
      Wyświetleń:
      0
      MD5 Sum:
      3b635764c0b9dd3b3e786a7f183f95fc
    • 1.JPG
      1.JPG
      Rozmiar pliku:
      45,9 KB
      Wyświetleń:
      0
      MD5 Sum:
      1d92cb6122ee132491a7485ebbae9dc6
  2. demo

demo Entry Technician Q Associate

Local Time:
    Oceny:
    +3 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51+
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51+ 1 GbE
    Jeśli klient ma służyć do pobierania torrentów to zainstaluj rTorrent i zapomnij o problemach z DS.

Program możesz pobrać np stąd rTorrent.

3. sloma

sloma Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51 1 GbE
    no główne zadanie ściąganie i wysyłanie. a Transmission jest jeszcze dostępny (wspierany) ? czy jedyna alternatywa to rTorrent. wygląda na trochę skomplikowanego w ustawieniu ten rTorrent...

a wracając do głównego pytania czy ktoś może wie jak zmienić status tych plików czy się po prostu nie da z powodu ułomności DS ?

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.