Pomoc Download station. Pobieranie np. z rapidu - problem

dario100

Passing Basics
Beginner
3 Marzec 2016
10
1
3
55
QNAP
null
Ethernet
null
Chciałbym pobrać film przy pomocy Download Station nie z totentów tylko np.z rapidu. Klikam + dodaję link http://..... .avi
Wcześniej w ustawieniach dodałem konto hosta plików: rapidu, podałem login i hasło
Po 1-2 sek wyświetla się status pobierania : zakończone. Plik ma tylko 8kB (nie ściąga pliku avi tylko plik html)
Jak powinienem to robić?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.3 Model serwera: QNAP HS-251+
 
Też to przechidziłem. Pliki, które chcesz pobrać z rapidu lub nopremium, to musisz uprzednio się zalogować na konto za pomocą download station. Problem w tym, że Download Station nie posiada owej funkcji.
Pozostaje Ci jdownloader na qnapie.
 
Dzięki Ci za odpowiedź. Czyli przez Download Station nie da się tego zrobić. Jeżeli chodzi o jdownloader to jak to robisz na qnapie? Ja ten program mam na kompie. W aplikacjach na qnapa jego nie ma.
 
Chciałbym pobrać film przy pomocy Download Station nie z totentów tylko np.z rapidu. Klikam + dodaję link http://..... .avi
Wcześniej w ustawieniach dodałem konto hosta plików: rapidu, podałem login i hasło
Po 1-2 sek wyświetla się status pobierania : zakończone. Plik ma tylko 8kB (nie ściąga pliku avi tylko plik html)
Jak powinienem to robić?

Download Station nie obsługuje kont typu rapidu. Konta te przed podaniem linka do pobrania oczekują aż klient (w wersji darmowej) poczeka minutę lub dłużej na pobranie pliku a następnie wpisze captchę.

Zainstaluj pyload który obsługuje m.in. rapidu, ma wsparcie oczekiwania na pobranie, automatyczne ponawianie, przez systemy wtyczek obsługuje np mechanizmy automatycznego rozwiązywania captcha
 
Obsługuje, np. rapidu.net premium, bez problemu. Trzeba skopiować i wkleić bezpośredni adres pliku, który będzie ściągany. Uwierzytelnienie, koniecznie wybrać z listy rozwijanej właściwe konto, wpierw dodając konto hosta do ustawień. Priorytet. . . i już.
 
Obsługuje, np. rapidu.net premium, bez problemu. Trzeba skopiować i wkleić bezpośredni adres pliku, który będzie ściągany. Uwierzytelnienie, koniecznie wybrać z listy rozwijanej właściwe konto, wpierw dodając konto hosta do ustawień. Priorytet. . . i już.
Ale czy jest to wygodne? Dyskutowalbym.
 
Nie jest wygodne. Ja pobieram pliki (filmy HD) z exsite.pl, dvhk.pl, hdforum przy korzystaniu z nopremium i rapideo olbrzymie ilości danych, i lepiej mi jest pobrać je na laptopie, a później wgrać na serwer.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki Ci za odpowiedź. Czyli przez Download Station nie da się tego zrobić. Jeżeli chodzi o jdownloader to jak to robisz na qnapie? Ja ten program mam na kompie. W aplikacjach na qnapa jego nie ma.
Jaką masz wersję oprogramowania na Qnapie?

Można jdownloader mieć bezpośrednio na Qnapie, ale z tego co się orientuję na starsza wersję oprogramowania 4.2.2. Bo na 4.3 jeszcze nie ma paczki. A jak się okazuje paczka bo mówi to jeden z aktywniejszych użytkowników:
Download - [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86
 
Podepnę się pod temat. Mam konto premium do Uploaded i po dodaniu go nie działa właściwie. Wklejam linki i zaznaczam zapisany profil z loginem i hasłem premium a download station pobiera pliki 15.15kb. Jest jakiś sposób na obejście? Na drugim nasie ds115j działa takie rozwiązanie.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. pobieranie http
  2. download station nie można