Pomoc Download Station

satoskar

Nowy użytkownik
Noobie
2 Maj 2015
14
0
1
QNAP
TS-x53
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam
Poszukuję odpowiedzi:
Czy pliki z rapidu.net można pobierać tym programem , lub może jest coś innego do pobierania.
Pobieram z catshare.net i nie ma problemu , a rapidu pobiera tylko 15 KB. Może trzeba coś ustawić ?

Posiadam TS253 Pro z 4GB ramem.

Pozdrawiam
 
W aplikacji DownloadStation nie ma rapidu dostępnego w systemie QTS.
Jeśli zainstalowałeś PyLoad po zainstalowaniu i uruchomieniu musisz chwilę poczekać aby aplikacja po zainstalowaniu pobrała inne serwisy. Możesz interwał aktualizacji zmniejszyć do 1 minuty poprzez wejście do zakładki Plugin i wybraniu UpdateManager.

3-4 razy będzie wymagane zresetowanie aplikacji i wtedy na liście serwisów w Account rapidu się pojawi poprawnie dodany automatycznie.

Tu masz film z plikiem UpdateManager jeśli miałbyś problem w logu z włączeniem się automatycznie aktualizacji hostów

Link: https://youtu.be/JWm3umNvE7g
 
Jaki problem z logiem jest ??

Obejrzyj dokładnie mój film. Masz pokazaną instalacje i póżniej po instalacji wchodzę do pyload klikając na ikonę AppCenter.
Standardowo jest to http://ipserwera:8000 logowanie admin/admin a następnie po prawej stronie zakładka Logs. Wklej zawartość na forum.
 
Aż tak ciemny nie jestem tylko nie wiem jak wejść do zawartości programy Pyload, widzę tylko foldery ogólne a systemowych nie.
Zrzut ekranu (8).png
 
Czyli masz problem z UpdateManager. Więc musisz pobrać plik z mojego linku podanego u dołu filmu i wgrać go do katalogu /share/CACHEDEV1/.qpkg/pyload

Wszystko ładnie w filmie masz krok po kroku przedstawione. Obejrzyj dokładnie jak wgrywam ten plik i gdzie.
 
Rozumie twój film , nawet czytałem inne posty o tym samym problemie. Tylko ja nie wiem gdzie mam katalog Share , czy mam do nie go wejść może coś muszę rozszerzyć w ustawieniach żeby zobaczyć te katalogi. Zrzut ekranu (9).png
 
Teraz kilka razy będziesz musiał zresetować Pyload. W prawym górnym rogu pojawi się stosowny komunikat o tym.
Jak dojdziesz do sytuacji że żadnych już hostów nie ściąga wtedy możesz działać spokojnie :)
 
błąd mam przy wpisaniu do Account

robię Add wybieram z listy serwer i wpisuje dane wywala błąd jak na screenie

muszę poczytać jak postawić maszynę wirtualną