Edycja widoków w Twonky

dju1972

Nowy użytkownik
Noobie
25 Grudzień 2011
12
0
1
Czy to forum żyje?

Macie jakiś pomysł na edycję widoków generowanych przez TM. Chcę ograniczyć je do kilku typu Folder, Artist / Album itp.
Chciałbym, żeby były listowane tak, jak mam je zapisane na NASie, czyli artysta / rok - tytuł płyty / numer utworu. tytuł.

Jakieś sugestie, jak się dostać do TM i edytować pliki XML?

Pozdrowienia <jupi>
 
Twonky jest jakies ulomne jesli chodzi o listowanie katalogow. Mialem problem z listowaniem katalogu z muzyka, gdzie chcialem by sie wyswietlalo w porzadku takim jak jest w folderze. Twonky na sile listowalo mi to alfabetycznie. Mozliwosci zmiany sie nie doszukalem.
Wczoraj w paczkach QPKG znalazlem inna ciekawa paczke SERVIIO. Zainstalowalem i zbyt wiele nawet zmieniac nie musialem. Od razu kolejnosc taka jak w folderze na dysku. Mysle, ze mozna sprobowac. Zaszkodzic, nie zaszkodzi, a moze pomoze.

P.S. To forum juz od dawna nie zyje. Teraz to juz tylko podrygi. Nawet admin tu juz pewnie nie zaglada.
 
Z-ka, dziękuję tylko... mój TS ma 256MB RAM a w wymaganiach dotyczących tego serwera jest 386, itd, będzie działać? Jestem w temacie zielony choć jestem z branży IT a Twonky zaczyna mnie delikatnie mówiąc denerwować swoją niestabilnością i wymuszaniem ciągłego restartu, żeby działać :( <wsciekly>
 
OK. Teraz pytanie, czy załatwi mi to kwestię prezentacji zasobów do streamera (muzyka ONLY). Chcę mieć jeden widok we wszystkich możliwych view (artysta, katalog, genre, itp).

Interesuje mnie tylko widok:
artysta
19xx - nazwa płyty
1. pierwszy utwór
2. drugi utwór

Itd, itp.

Pytanie, czy serwer o którym piszesz daje możliwość edycji widoku lub ma taki, jak powyżej by default?