Pomoc Emby - licencja

mskrapi1980

Entry Technician
Q Associate
24 Październik 2018
41
7
8
43
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Koledzy czy do Emby trzeba wykupić licencję?
Mam odpalone EMBY na Qnap i gdy odpalam na TV to wyskakuje mi aby zakupić licencje.
 
Przeglądarka co do zasady jest za darmo. Czy to samo się dzieje na PC w przeglądarce?

Po za tym pytanie dotyczyło licencji:
Mam odpalone EMBY na Qnap i gdy odpalam na TV to wyskakuje mi aby zakupić licencje.

A teraz że nie działa w przeglądarce?!
 
W innym temacie już pytałeś się o poradę.

Zainstalowałeś FFMPEG?

Możliwe ze trzeba je wgrać w odpowiedni sposób.

Ja mogę Ci polecić Plex, działa tak samo chociaż pod kilkoma względami jest gorszy od Plex. Wybrałem go dlatego ze ich oprogramowanie jest na prawie każda platformę.
 
Troche oftop, ale rowniez polece plexa zamiast emby, testowalem oba i plex jest fajniejszy. A z pluginem PlexKodiConnect jest ideal. Dostep do calej biblioteki filmowej z kazdego miejsca na ziemi. Plustem takiego rozwiazania jest tez to ze mozesz odtwarzac filmy bez transkodowania, ktore jest nie do przeskoczenia czy to w emby czy w plexie.
 
Też proponuję Plexa. Chociaż Emby też można z Kodi połączyć i działa to sprawniej.

Podaj jeszcze jaka ścieżkę podałeś w Emby do filmów? Kiedyś się walnalem i dałem ścieżkę shere z HDStation i to było źle rozwiązanie.
 
Koledzy czy do Emby trzeba wykupić licencję?
Mam odpalone EMBY na Qnap i gdy odpalam na TV to wyskakuje mi aby zakupić licencje.
Cofnij się do Emby wersji... Emby (Premiere License Not Required for Watch TV Live)

My mówimy o tym że ktoś chce oglądać filmy na TV, a wersja Emby którą sądząc po nazwie to wersja która pozwala oglądać TV Live. Jeśli autorowi nie działają filmy w przeglądarce to i na TV mu się nie uda.

Swoją droga i tak nie mogę tego sprawdzić bo link do ściągnięcia który podałeś nie działa.