Pomoc HBS3 Nietypowy problem synchronizacji jednokierunkowej po SSH, błąd libgcc_s.so.1

opol

Passing Basics
Beginner
22 Listopad 2020
14
2
3
33
QNAP
TS-x31
Ethernet
10 GbE
Witam

Mam nietypowy problem z z aplikacja Hybrid Backup Sync 3 ( wersja 13.0.0930).
Próbuje wykonać synchronizacje jednokierunkową z serwera Qnap TS-432XU na serwer Qnap TS-231P2 przy pomocy SSH.
Niestety operacja w ogóle nie che się rozpocząć. Pojawia się następujący błąd:
Kod:
[Hybrid Backup Sync] Failed to complete Sync job: "Kopia". Encountered error "libgcc_s.so.1 must be installed for pthread_cancel to work". Check logs for more information.
Inne zadania na inny serwer, w innej lokalizacji, tą samą metodą wykonują się bez problemu.

Czy ktoś może mi powiedzieć czym jest spowodowany ten problem i jak go rozwiązać?

Serwer źródłowy:
Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1480 Build 20201108
Model serwera: Qnap TS-432XU

Serwer docelowy:
Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1480 Build 20201108
Model serwera: Qnap TS-231P2
 
wygląda na problem z RAMem , nie masz go czasem zapchanego ? zrób preventive reboot i ponów :)
Dziękuje za odpowiedz.

Rozumiem że "preventive reboot " to zwykły restart serwera, tak?

Niestety ale chyba to nie jest przyczyną. Powyłączałem zbędne usługi, odinstalowałem zbędne aplikacje i zrestartowałem oba serwery. Niestety ale to nie pomogło.

Wg monitora zasobów na obu serwerach jest sporo wolnej pamięci RAM.
Jakieś inne sugestię co można zrobić żeby rozwiązać ten problem?
 
Na jednym QNAPie TVS mam firmware w wersji 4.5.1 i HBS3 w wersji 16. .... na drugim TS-879U mam firmware 4.3.6 i HBS3 w wersji 3. .... Oba QNAPy mają wgrany najnowszy dostępny dla nich soft. Na QNAP z HBS3 16. ... pojawia się błąd "encountered error" przez co nie idą mi synchronizacje folderów. Odinstalowałem ją pobrałem ręcznie starą wersję HBS3 3. ... i teraz wszystko już działa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. problem z backup hybrid 3