Ile może być wart TS-410? Rozważam sprzedaż...

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Paollo

Entry Technician
Q Associate
1 Grudzień 2008
86
23
8
QNAP
TS-x53B
Ethernet
1 GbE
TS-410, 2x2TB dyski WD20EADS-00R6B0, przesyłka do PL) 777 zł

Bardzo Was proszę o sugestie co do ceny używanego domowo TS-410. Stan bdb łącznie z pudełkiem, okolice Krakowa. Dziękuję i pozdrawiam...
 
Nie wiem czy post nie-sprzedażowy w tym dziale nie narusza regulaminu ;)

Ale podaj więcej szczegółów: ile czasu używany, w jakim stanie, czy z dyskami, czy wystawiasz FV
 
hdd1.jpg
Bardzo Was proszę o sugestie co do ceny używanego domowo TS-410. Stan bdb łącznie z pudełkiem, okolice Krakowa. Dziękuję i pozdrawiam...

NAS bez dysków, dyski używane wewnątrz pokazywały ok.60k godz. pracy (2 x 2TB WD EADS, wszystkie param. SMART ok), nie wystawiam faktur. Dyski również nie będą mi potrzebne.
Nie wiem czy post nie-sprzedażowy w tym dziale nie narusza regulaminu ;)

Ale podaj więcej szczegółów: ile czasu używany, w jakim stanie, czy z dyskami, czy wystawiasz FV

Nie chciałem przez szacunek podawać jakiejś ceny z kosmosu, a nigdzie nie mogę znaleźć wartości transakcyjnej tego sprzętu, ale ponieważ chodzi o to, że chcę sprzedać po prostu niepotrzebne elementy podam cenę za całość (TS-410, 2x2TB dyski WD20EADS-00R6B0, przesyłka do PL) 777 zł :)
hdd2.jpg

TS-410, 2x2TB dyski WD20EADS-00R6B0, przesyłka do PL) 777 zł

Bardzo Was proszę o sugestie co do ceny używanego domowo TS-410. Stan bdb łącznie z pudełkiem, okolice Krakowa. Dziękuję i pozdrawiam...

I już nieaktualne, QNAP znalazł nowego właściciela :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.