Pomoc Instalacja KODI + użycie KODI bez TV.

kt000s

Entry Technician
Q Associate
13 Grudzień 2015
43
2
8
41
QNAP
TS-x51
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Na TS-251 z całym pakietem HD Station 3.1.0 zainstalowałem KODI 15.2.0.

Dwa aspekty:
1. Czy KODI można bez problemu używać bez podłączonego do HDMI urządzenia? Chodzi mi o zarządzanie multimediami za pomocą tego narzędzia. QPhoto jakoś średnio mi przypadł do gustu. Może jest coś alternatywnego godnego uwagi?

2. Mam też problem z podłączniem z aplikacji na iOS takich jak Kodi Remote lub Constellation. W załączniku screen w którym widać ustawienia na których brak części informacji.

Może ktoś pomóc?
 

Załączniki

  • hd-station.jpg
    hd-station.jpg
    147,2 KB · Wyświetleń: 34
Czy KODI można bez problemu używać bez podłączonego do HDMI urządzenia?
Nie - bo jak KODI ma wyświetlać obraz ?

Mam też problem z podłączniem z aplikacji na iOS takich jak Kodi Remote lub Constellation. W załączniku screen w którym widać ustawienia na których brak części informacji.
Ustaw rozdzielczość skoro sama się nie ustawiła.
 
Czy KODI można bez problemu używać bez podłączonego do HDMI urządzenia?
Nie - bo jak KODI ma wyświetlać obraz ?

Mam też problem z podłączniem z aplikacji na iOS takich jak Kodi Remote lub Constellation. W załączniku screen w którym widać ustawienia na których brak części informacji.
Ustaw rozdzielczość skoro sama się nie ustawiła.

Obraz/kontekat może być zarządzany/prezentowany np. z urządzenia mobilnego?
Zgodnie z załączonym secreenem nie ma nic w liście rozwijanej i nic nie można wpisać.
 
OK:) Dzięki. Myślałem, że jest opcja by użyć aplikacji w kontekście samego przeglądania multimediów poza TV.

To jeszcze kwestia:
"Chodzi mi o zarządzanie multimediami za pomocą (...) narzędzia. QPhoto jakoś średnio mi przypadł do gustu. Może jest coś alternatywnego godnego uwagi?"

???