Pomoc instalacja Transmission - TS112 -dla zielonych

paradoxx

Nowy użytkownik
Noobie
11 Listopad 2011
2
0
1
Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem TS112 wersja softu zainstalowanego to "3.5.1 Build 1002T". Niestety jestem zielony jeśli chodzi o linux-a :(.
Ponieważ "dostawca" moich torrentów ma wymogi co do klienta z jakiego się korzysta, to nie mogę pozostać na tym co oferuje standardowy soft.
Po przeczytaniu kilku wontków na forum i porównaniu z tym na co pozwala mój dostawca torrentowy wyszło mi że jedyne co mógłbym zainstalować na moim TS-sie to TRANSMISSION wersje 2.03, 2.04, 2.13 lub 2.22.
Czy znajdzie się jakaś poczciwa dusza która przeprowadzi lamę za rączkę i powie jak skonfigurować to ustrojstwo tak co by wszystko działało jak potrzeba. Chętnie zrewanżuje się jakimś "dobrym piwkiem".

Pozdr
Andrzej
 
Jesli angielski nie jest to problemem to byc moze potrzebne informacje znajdziesz na temat Transmission tutaj:
https://forum.qnap.com/viewforum.php?f=221

Oczywiscie jest paczka QPKG (na powyzszej stronie, badz bezposrednio z panelu Qnapa), ale to juz nowsze wersje (a dokladnie 2.41-b12) niz te ktore Ty potrzebujesz. Inna chyba ciezko bedzie teraz znalezc. Mowa oczywiscie o tych dedykowanych na Qnapa.