Pomoc intalacja windows 10 pro - a hasło do VNC

miski

Nowy użytkownik
Noobie
7 Kwiecień 2018
1
0
1
42
Polska
www.bariball.pl
QNAP
TS-x53B
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,
Zaintalowałem VirtualizationStation 3 Utwozyłem VM, skonfigurowałem, ustawiłem hasło do VNC, zapisałem konfiguracje...
Uruchamiam maszynę, otwiera się w przeglądarce nowe okno z prośbą o wystartowaniu i klikam start, następnie pojawia sie okno logowania VNC i prosi i hasło i tu zaczyna się problem, hasło które podałem w konfiguracji VM nie pasuje, inne nie działają... utknąłem na tym etapie i nie mam pomysłu co dalej jak wystartować z instalatorem windows... Proszę o jakieś rady... z góry dziękuje.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1146 Build 20191206
Model serwera: QNAP TS-453B
 
Witam,
Zaintalowałem VirtualizationStation 3 Utwozyłem VM, skonfigurowałem, ustawiłem hasło do VNC, zapisałem konfiguracje...
Uruchamiam maszynę, otwiera się w przeglądarce nowe okno z prośbą o wystartowaniu i klikam start, następnie pojawia sie okno logowania VNC i prosi i hasło i tu zaczyna się problem, hasło które podałem w konfiguracji VM nie pasuje, inne nie działają... utknąłem na tym etapie i nie mam pomysłu co dalej jak wystartować z instalatorem windows

Zatrzymaj maszynę USTAWIENIA / OBSŁUGA KONSOLI - nadaj jeszcze raz hasło, wystartuj maszynę i już