Pomoc Jak aktywować licencję

bosman542

Nowy użytkownik
Noobie
18 Maj 2020
3
1
3
69
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
1 GbE
Sprawa niby banalna.
Podłączam swój fLASH USB do QNAPA . Komunikat kup licencję aby przeglądać zawartość USB . Bezpośrednio z Panelu Zarządzania - martwy link do Centrum Zarządzania licencjami. Odpalam przeglądarkę, łączę z Centrum Licencji. Kupuję. Następny komunikat aktywuj licencję. 3 sposoby żaden nie daje rezultatu. ZNOWU KOMUNIKAT O NIEOCZEKIWANYM BŁĘDZIE. Tracę cierpliwość. Proszę o pomoc .
niechaj SIĘ ZNAJDZIE JAKAŚ ŻYCZLIWA DUSZA która skonfiguruję QNAPA.
E-MAIL : odmariusza@gmail.com
tel 500-180-888
Proszę o płatną pomoc.
Mariusz Odziemczyk
 
Tylko ze to licencja płatna i niekonieczna. Można było zaznaczyć "ptaszka" nie pokazuj więcej tej informacji. Z tego co pamiętam był błąd w PL wersji że nie było checkBoxa i pojawiała się w PL. Sam to zgłaszałem do HelpDesku i w któreś wersji to naprawili.
 
Dobrymi radami jest piekło wybrukowane. Dalej system nie widzi licencji. W Centrum licencji jest info, żę nabyłem licencję i jest aktywowana, ale nic z tego więcej nie wynika, nie widzi tego dysku exFat i kropka.
 
U mnie podobne doświadczenia z zakupem licencji na antywirusa. Chyba mój serwer go po prostu nie obsługuje, dlatego nie mogłem go aktywować.
Nie udało mi się aktywować, więc miałem komunikat na stronie www że licencja nie jest aktywna, anulowalem subskrypcję, ale jeszcze pieniędzy mi nie zwrócili.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. exfat