Pomoc Jak odzyskać nazwę użytkownika w aplikacji Surveillance Station

Goldman

Nowy użytkownik
Noobie
15 Listopad 2017
3
0
1
64
QNAP
TS-x53
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
>
Witam użytkowników forum,
Użytkuję QNAP 253a a w tym aplikacje monitoringu kamer (Surveillance Station) którą z konfigurowałem i ciszyłem się jej pracą. Dzisiaj chciałem zalogować się do tej aplikacji i okazało się że mam tylko zapisane hasło a nie mam nazwy użytkownika. Próbowałem różnych nazw z prawidłowym hasłem ale nie mogłem sie zalogować. Proszę o udzielenie pomocy jak mogę się zalogować do tej aplikacji (zresetować użytkownika)​


Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP 253a
 
Dzięki za szybką reakcję, co do problemu to dalej istnieje. W panelu sterowania mam tylko jednego użytkownika (aminstratora) i taką nazwę podawałem z prawidłowym hasłem ale dalej mam komunikat o niepoprawnym użytkowniku lub haśle w Surveillance. Natomiast z tą nazwą użytkownika nie mam problemu logowania sie do NAS.
 
Reset zostawiłem jako ostateczność i udało się. W trakcie "kombinacji" zastosowałem hasło logowania do NASA i ...zalogowałem się do Surveillance mimo że na 100% miałem poprzednio inne hasło do tej aplikacji. Domyślam się że problem pojawił się przy kolejnych upgrade systemu. Suma sumarum problem rozwiązany, podziękowanie za wsparcie.