Pomoc Jak poprawnie przekonfigurować interfejs by nie było problemu z siecią w firmware 4.3.2.

hawkers

Entry Technician
Q Associate
25 Listopad 2014
51
13
8
47
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Opiszę problem.Wgrałem firmware 4.3.2 uruchomiłem virtualna stacje,postawiłem dwa systemy Xubuntu i windows xp. Na windows xp stał serwer shoutcast v2 i winamp z wtyczka shoutcast dsp.Chodzilo mi o postawienie serwera shoutcast z autopilotem, dodatkowo podlączyłem karte dzwiekowa na usb.System wykryl karte w xp. Dodatkowo na xubuntu postawilem sinusbota do bota na ts3. Wszystko działało ale krótki czas. Po kilku minutach rozłączało mi komputer a później sieć.Musiałem restartować router by znów chwile działało.Strony latały mi jak nigdy dotąd.Ciągle po jakimś czasie brakowało internetu.Po powrocie na firmware 4.2.2 działa ale już karty dzwiekowej na usb by wykryło, w wirtualnej maszynie nie było widac. Ktoś tu na forum pisał że problemy z siecią są jak się nie skonfiguruje interfejsu.Właśnie mam teraz pytanie jak poprawnie skonfigurować interfejs by to działało. czytałem by nie tworzyć pętli, tylko że ja z sieci słaby jestem i kiedy tworzy się pętla.Na routerze mam przekierowany port serwera shoutcast by było wyjście na zewnatrz. Jeśli ktoś wie jak ustawić interfejs to niech napisze przyda się dla potomnych.Fajny ten nowy firmware ale strasznie problematyczny.Z góry dziękuję

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.2 Build 1211
Model serwera: QNAP TS-251
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. shoutcast