Pomoc Jaka kamera 360* do qnap ts-251+?

Wujor

Entry Technician
Q Associate
30 Kwiecień 2020
38
1
8
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Cześć wszystkim ostatnio zacząłem się zastanawiać jaką by tu kamerę 360 stopni kupić pod swojego qnapa. Dokładniej chodzi o to żebym mógł widzieć co się dzieje przez kamerę np na telefonie czy komputerze i żeby np rejestrowało wszystko cały czas i zapętlało. Aktualnie posiadam xiaomi mi Home camera 360 1080p. Ale dosyć często się rozłącza z aplikacją i na nowo trzeba ją parować z telefonem co jest nie ukrywam dość kłopotliwe gdyż kamera ogólnie ma problem ze skanowaniem kodu QR i długo ja się dosyć paruje. Jak się jej uwidzi to zeskanuje i do czasu działa. A po pewnym czasie wchodzę na konto swoje apki i już np urządzenia nie widzę. Moja żona np jak jej udostępniłem obraz ona widzi ale u mnie już kamery nie widać w ogóle i od nowa zaczyna się parowanie. I tak co jakiś czas. Stąd moje pytanie jaka kamerę wybrać którą można by było sterować i żeby była obsługiwana jakimś programem na komputer i na telefon oczywiście z wyjściem najlepiej enthernet.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Hej,
mam dokładnie ten sam problem. Koniecznie żeby to była kamera PoE. Całą sieć mam postawioną na sprzęcie od Ubiquiti (router-firewall, switch, access point). Dlatego mocno rozważam UVC-G3-Flex. Czytałem o niej dobre opinie. Aczkolwiek ma jeden poważny minus - nie jest na liście kompatybilności ze sprzętem Qnap. Widziałem na Reddit i innych zagranicznych forach wątki nt. patchowania softu pod te kamery, ale nie zawsze to działa jak powinno, a chciałbym uniknąć niepotrzebnej zabawy.

Ktoś może zasugerować jaką niedrogą (~300pln) kamerę PoE do której można dostać się po dedykowanej aplikacji i QVR Pro? W moim przypadku kamera będzie na suficie. Nie musi być obrotowa. Najlepiej szeroki kąt >100*
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kamera xiaomi
  2. jaka kamera qnap
  3. kamera telefon
  4. xiaomi 360
  5. Kamera
  6. kamera obrotowa