Przy piwie Jaki program antywirusowy na Windows 10 ?

M

mariuszsal

Guest
Witam,

Zwracam się do was - użytkowników systemów desktop ze stajni Microsoft o propozycje oprogramowania antywirusowego do mojego Windowsa 10. Oczywiście interesują mnie głównie wersje z crackiem (ale te z serialem tez mogą być).
Dotychczas używałem Symantec Antywirus i NOD32, ale okazuję się że nie mogę być do końca bezpieczny. Co w takim razie mam teraz zrobić ? Dodam, że czasem nie wyłączam komputera na noc - ale sam zasypiam. Dobrze byłoby aby ktoś w tym czasie nad nim czuwał.
Czekam na poważne propozycje.
 
Proponuje jakis dobry niezawodny antywir, kiedys taki byl:
ZoneAlarm Pro :]
Mks_Vir
moze poprostu odlacz kompa od netu :) , nie uzywal dyskietek 5,25" ... tych 3.5" tez z nieznanych zrodel,
wylacz autoodtwarzanie, plyt CD , DVD tez, no i BR ogolnie proponowalbym nie uzywac zadnych, sam Windows powinien Ci wystarczyc,
sam w sobie jest doskonaly, wiec po co chciec wiecej? bez netu i dodatkowych nosnikow danych bedziesz bezpieczny.
 
Dziękuję, z 5,25" już zrezygnowałem ponad pół roku temu (coraz mniej osób ma je na giełdzie). Internet ograniczyłem do maksimum (tylko tą stronę czytam) pobrałem ją na dysk przez Teleport PRO, dzięki temu oszczędzam czas na modemie (nie muszę co chwilę blokować telefonu - wdzwaniając się do sieci).

Sprawdzę te programy które ty używasz i dam znać.
 
przypomnialo mi sie, ze jeszcze jest:
F-PROT Antivirus
Outpost Security Suite Pro
http://www.segurmatica.cu (Segurmatica Anti-Virus Kaspersky Edition)
Shardana Antivirus Rescue Disk Utility
AVG AntiVirus (jesli nie wspomnialem wczesniej)
Panda Cloud Antivirus
BugHunter v2.2c Final
Sardu v2.0.3

jak mi sie cos przypomni to dam znac
 
Ja korzystam z AVG IS 2015 - w sumie jestem zadowolony
 
Windows Defender ! Jest w systemie, po co kombinować !
 
A po co Windows? Juz większego badziewia nie zainstalujesz.

Jak muszę VS włączyć a za chwilę będę musiał częściej aż mi się cofa.

Jabadabadu
 
Tak, świetna sprawa. Odkąd jej używam nie mam problemów z kręgosłupem i wysypiam się w nocy.
 
Trzeba było kupić Magic Mouse od Apple wtedy byś zobaczył magię działania.

Arc miałem kiedyś w pracy, fajna bardzo ale przez to że lubię cięższe myszki wymieniłem ją na zwykłą czarną.
 
@Silas Mariusz - co za fail , SEP to rozwiązanie korporacyjne ( i nie tylko), podczas gdy AV to produkt dla usera końcowego :p
ogar ;) :D
 
pigers uwielbiam Twój dowcip. Używasz Norton Antivirusa? To jest fail.
ai.imgur.com_MCmu1Ni.jpg
 
panie - wracaj do SEPa ... to jest największy szit jaki widziałem na oczy ..
 
to męcz się z NODem bądź AVASTem , sesese
w NODzie wyłączyłem powiadomienia i tyle
 
Jak już coś instalować, to sprawdzić wszystkie z top 5 pod kątem obciązęnia systemu. Dla różnego rodzaju pracy jeden może być lepszy od drugiego. Używam na codzień SEPa, NODa, Symantec 360 i coś tam jeszcze i każdy czasami potrafi ciśnienie podnieść :)

Panocku nie ma SEP'a na 10tke ;(
Jescze nie ma... Już za chwileczę, już za momencik :) widziałem jakąś dziwną "mapę drogi" z niedalekim terminem