Pomoc Jaki serwer DLNA przesyła napisy do filmów?

siubuk

Entry Technician
Q Associate
23 Sierpień 2014
68
5
8
30
QNAP
Ethernet
null
Witam
Czy ktos zna jakis serwer DLNA na TS-212P ktory bedzie wysylal napisy na ten telewizor Sony kdl-47w805A?
Dodam ze ps3media serwer na pc pod win7 bezproblemu radzi sobie z tym. moze gdzies jest jakas paczka ps3media serwer na qnapa?
 
pi razy okno - ściągnij napisy w SRT i sprawdź czy ruszą.

Wg instrukcji powinno ruszyć, Codec List

PS: Mam nadzieje że NIE korzystystasz z wbudowanego ? Jeśli korzystasz to zainstaluj TWONKY z QPKG jest o niebo lepszy! Przejrzyj dobrze opcje ;)
 
wybral sobie sam twonky odbiornik ale nie daje napisow. w tomato od shibiego tez nie dalo rady. jedyn serwer jaki znalazlem to ps3media serwer ale jego na qnapa zprocesorem arm (tak mnie sie wydaje)nie da sie zainstalowac
 
wybral sobie sam twonky odbiornik
To niech sobie sam nie wybiera, tylko spróbuj różne warianty. To raz...
A dwa, jest też coś takiego jak Plex Media Server.
PS. A te telewizory nie mogą łączyć się po SMB/NFS lub czymś innym?
 
nie one tylko widze serwer dlna :( to nie samsung samsungi maja odlokowane a sony jak zawsze blokuje wszystko. patrzylem ten plex media server ale to nic nie dalo:( wrecz bylo jeszcze gorzej o nie czytal wszystkiego co bylo na dysku i strasznie wolno pracowal. a jakie sa jeszcze serwery dlna np na debiana bo mam juz odpalonego moze cos zadziala jak trzeba
 
nie one tylko widze serwer dlna :-( to nie samsung samsungi maja odlokowane a sony jak zawsze blokuje wszystko
Tak. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale podobno odtwarzacze Sony BluRay z kolei odtwarzają wszystko po sieci. I ma to w sumie jakiś sens albo i nie...

to nic nie dalo:-( wrecz bylo jeszcze gorzej o nie czytal wszystkiego co bylo na dysku i strasznie wolno pracowal
Plex Media Server wydaje się być lepszym rozwiązaniem zwłaszcza, że może strumieniować kolekcje filmową przez przeglądarkę internetową i w locie nakłada napisy na rozdzielczość żądaną przez klienta. Ponadto scrapuje informacje o mediach, np. o filmach z popularnych baz danych tj. IMDB czy TMDB.

a jakie sa jeszcze serwery dlna np na debiana bo mam juz odpalonego moze cos zadziala jak trzeba
Twonky Media Server to najbardziej rozwinięty program serwujący usługe DLNA który na dodatek we wszystkich serwerach QNAP jest licencjonowany a więc użytkownik nie musi ponosić dodatkowej opłaty za korzystanie z niego. I raczej nic innego lepszego nie znajdziesz.