Jaki serwer?

fruszczante

Nowy użytkownik
Noobie
15 Marzec 2016
3
2
3
42
QNAP
null
Ethernet
null
Witam wszystkich gorąco.

Mam pytanie odnośnie serwera plików, ponieważ mam dylemat sprzedaży swojego ds415+ i zakup czegoś 'mniejszego'.
Zależy mi na tym, aby miał złącze hdmi, ponieważ samo dlna średnio mi pasuje - posiadam projektor który ma tylko hdmi.
Drugą opcją potrzebną, byłoby uruchomienie np jdownloadera na takim serwerze. I chyba ostatnią, aby była możliwość coś w stylu zarządzania przez android, czyli automatyczna synchronizacja, zdjęć filmów z telefonu.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 
Witam
Jaki wybrać qnapa 251+-2G, 253A 4G czy 253 Pro, oraz jakie dyski z Pamięć Cache 64 czy 128 firmy WD. Zależy mi na: download statcion, audio statcion, photo statcion, video statcion, cloud statcion, note statcion, surveillance statcion, serwer medialny, mail serwer, cloud sync, vpn serwer, strumieniowanie filmów, programy tv opcjonalnie Wordpress. Do trzech osób będzie korzystać z NASA z zewnątrz jedna w domu
Pozdrawiam.
 
Do tych zastosowań - dowolny wymieniony NAS. Wszystkie są wydajne. No dobrze, skup się na 253A 4G.
W dyskach nie odczujesz różnicy w wielkości cachu, montuj dowolny przeznaczony do pracy 24h.
Naucz się poprawnie pisać nazwy aplikacji.
 
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, będę się starał. Tak myślałem że 253A a ds 216 będzie za słaby