Pomoc jedna kość ramu do TS-453A

henrykkwnto

Entry Technician
Q Associate
10 Kwiecień 2016
63
3
8
Warszawa
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
mam standardową wersję nasa z 4GB ramu- rozumiem, że są to kości 2x2GB tak?
pytanie brzmi czy można wsadzić jedną 8gb kość i czy będzie działać?
mam w laptopie jedna kość 8GB DDR3L 1600MHZ i pomyślałem sobie że może da się przełożyć do nasa...
nie mam pojęcia jaki producent ramu - lapek asus rog

p.s. czy jest jakiś soft do NASa żeby go zapuścić i żeby dostać odp ile i jakie kości ramu są zainstalowane -żeby nie trzeba było pudła otwierać (schowany jest)

dzieki

HK
 
a jedna kosc o parametrach jak wyzej zadziała z tym nasem czy nie? nosze sie z zamiarem rozbudowy pamieci w lapku i jakby kosc miala zadzialac w qnap to bym kupil nowa 16tke do laptopa ale jesli nie to tylko 8 na poczatek bym dokupil...
 
  • Angry
Reakcje: ratel
rozumiem, że są to kości 2x2GB tak?

sprawdź !!

System-Status systemu-Informacje o sprzęcie

o tak !

pytanie brzmi czy można wsadzić jedną 8gb kość i czy będzie działać?
Można - generalnie tak

mam w laptopie jedna kość 8GB DDR3L 1600MHZ
Mam fiata z 95 roku ... mało danych - co to za kość ? Masz AIDE w google ...
 
Witam

Ja w swoim mam założone 2*8=16 ramu i wszystko działa poprawnie nie ma żadnego problemu nawet tego nie wykorzystuje na chwile obecną.

Cześć, piszesz o TS-453A? W specyfikacji na stronie qnapa podają, że obsługuje max 8GB. Pytam, bo jestem zainteresowany tym modelem.



Tak ts-453a jak napisałem mam 2x8 tylko mają być L niskonapięciowe kości teraz nie pamiętam jakie jak co to mogę zaglądnąć
pozdrawiam
 
Tak ts-453a jak napisałem mam 2x8 tylko mają być L niskonapięciowe kości teraz nie pamiętam jakie jak co to mogę zaglądnąć
pozdrawiam

Dobrze wiedzieć, kolejny argument za TS-453A. Myślę, że na forum gdzieś pewnie można się dokopać do takiej informacji. Ale jakby co będę pamiętał gdzie pytać. Dzięki Kolego.
 
Witam
Podłącze się do tematu, zakupiłem qnapa ts-251 z 1 GB ram,wymieniłem na 8 GB w jednej kości oznaczenie kości RAM to
KVR16LSE11/8H. Nie mogę qnapa uruchomić świeci się tylko dioda dysk 1 i sieć poza tym nic się nie dzieje . Można z tym coś zrobić czy tylko wymiana na inne kości , pamięć jest nowa.pozdrawiam
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 453a