Pomoc kamery zewnętrzne z h265+

mWilQ

Nowy użytkownik
Noobie
25 Styczeń 2012
4
0
1
38
QNAP
TVS-x73
Ethernet
1 GbE
Rozglądam się za kamerami (docelowo 8 sztuk), które będą w pełni kompatybilne z QVR Pro na TVS-473e. Zacząłem filtrować po kodekach bo stawiam na h265+ i praktycznie zostały mi same Hikvision. W dodatku potrzebuję je w wersji czarnej, żeby nie wyglądały wiejsko pod ciemnym dachem.

Czy ktoś ma coś sprawdzonego do polecenia?
Patrzyłem na DS-2CD2685FWD-IZS, ale trochę boli cena. Na dobrą sprawę wersja 6 i 4 MPx by mi wystarczyła. O takich parametrach potrzebuję 3 kamery, pozostałe mogą być 2MPx.

Wpadłem nawet na pomysł żeby kupić wersje białe i lakierować bo są znacznie tańsze, ale raczej będzie po gwarancji.

Jakieś inne modele z h265+ kompatybilne z QVR których nie ma na liście Qnapa a ktoś ma sprawdzone?


Model serwera: QNAP TVS-473e 64GB
 
DS-2CD2143G0-I jest to kamera 4Mpix mam takie 2 i w zupełności wystarczą mam wersje biała na grafitowej podbitce , spokojnie są dyskretne nie wygląda to wiejsko na czarno zawsze można pomalować nie wiem jak z gwarancją ale kamera raczej wytrzyma więcej jak gwarancja.

Kamery obsługują H.265+ i są kompatybilne z QVR Pro
 
Ja wykorzystuje DS-2CD2045FWD-I i spokojnie mogę je polecić. Wersje czarną chyba każdego modelu hikvisiom dostaniesz tylko musisz poszukać właściwego PN.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kamera