Pomoc Katalogi w rtorrent

quba

Nowy użytkownik
Noobie
17 Czerwiec 2017
7
2
3
QNAP
null
Ethernet
802.11ad
Cześć,
Mam pytanie o dwie rzeczy związane z aplikacją rtorrent w QTS:
  • z tego co widzę pobrania lądują mi w katalogu downloads i dodatkowo w complete - jak pozbyć się tego ostatniego i zostawić jedynie downloads ? ewentualnie - mniej więcej jak jest to w transmission - jak ustawić folder incoming dla pobieranych i completed dla ukończonych
  • jak pozbyć się z folderu completed folderów których nie będę używał ? mówię o couchpotato,game, kids, movie, music itp - usuwam je ale cały czas tworzą się na nowo - nie mogę znaleźć wtyczki lub ustawienia które to kontroluje.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20180528
Model serwera: QNAP TVS-473
 
sprawdz hardlinks w ustawieniach rtorrent
a jak to zrobić ? zauważyłem że usuwane torrenty wylatują z katalogu downloads ale wszystko zostaje w completed i w nim muszę ręcznie je usuwać. chciałbym się pozbyć kompletnie folderu completed a w ustawieniach rtorrent widzę że linia odpowiedzialna za mv jest "zahaszowana" #. będę wdzięczny za wskazówki :)
2. zaszyte w programie przez Silasa
uuu, niedobrze bo burdel się robi jak nie ma kontroli nad tym... :/
 
1) ustawienia hardlinkow są dostępne w UI w autotools. Tam można zmienić aby nie robić hardlinkow.
nie ma tutaj takich ustawień aby całkowicie pominąć folder complete
2018-06-03_220805.png
 
Zaznacz "AutoMove jeśli etykieta....." w wskaż folder gdzie mają wpadać już ściągnięte pozycje. Wybrałeś opcję Przenieś, więc z downloadu zostanie to przeniesione tam gdzie wskażesz.
 

Mogą Cię zainteresować

Odpowiedzi
0
Wyświetleń
{liczba}K