Pomoc Kodi 16 paczka QPKG

geminatores

Entry Technician
Q Associate
31 Październik 2013
50
6
8
41
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Zaktualizowałem HD Station do wersji 4 i wycięło mi wszystkie aplikacje... Czy posiada ktoś link do paczki z KODI 16 (ostatnia stabilna wersja QNAPa)? Tak siędzę na tym starociu bo mi najbardziej pasuje :)Z góry dziękuję za pomoc. Z zasobów forum pobrałem 16.0.2 czy to była ostatnia wersja od QNAPa?
 
Właśnie na to liczę :) Była dobra wersja 16 na qnap club ale teraz jest tylko 17 i 18. Z czego 18 nie da się zainstalować bez kombinacji albo QTS 4.4.0 (który nie wiadomo kiedy będzie) oraz HD Station 4 - który zainstalowałem i mi wywaliło wszystko :/
 
Ja po instalacji HDStation wyczyścił mi całego Linux Station który jest ze sobą powiązany. Nawet nie chcesz wiedzieć jakie słowa wyszły z moich ust.

Instaluj ta z zasobów forum.

Ja przeszedłem na 17 i wszystko działa i hula ale rozumiem Twoje przyzwyczajenia.
 
Też się wpieniłem bo miałem wszystko ustawione tip top a tu zamiast aktualizacji HD station instalacja od 0. I tak to nic nie dało bo Kodi 18 wymaga również QTS 4.4 więc odpuściłem temat i chciałem z powrotem zainstalować 16 a tu zonk. Pod tym zasobem jest kilka wersji KODIego ale czy to QNAPowe tego nie wiem KODI [Intel x86_64] (myKODI) - Historia wersji
 
jeśli aktualne - to mam takie coś:
upload_2019-2-13_12-30-23.png