Pomoc Kodi17_17.1.0.0_x86_64 problem z instalacją

Damian

Persona grata!
Q's Architect
22 Styczeń 2016
740
3
163
43
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Witam,
przy próbie instalacji qpkg Kodi 17.1 ze strony (64 bity) ze strony:
Qnapclub Store: Kodi17
pojawia się komunikat:
localhost Kodi17 17.1.0.0 installation failed. Data file error.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0154
Model serwera: TVS-x71
 
Kodi jest tylko dla HD Station i nie gryzie się z Plexem.
MyKodi to wersja Kodi z dodatkowymi pluginami i wtyczkami, tj. PVR.
Jeśli chodzi o Kodi dla QTS 4.3 można śmiało zainstalować wersje z index · QNAP Club Repository Pool: pool.qnapclub.pl
KODI_16.0.2_x86_64_intel_20160329.qpkg
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
A nie ma 17.1 dla DS 4.3.3?

Pobrałem wersje z:
upload_2017-5-19_15-11-7.png


I odpaliła ale to chyba ta sama co dla 4.2.3

Czym się różni v16 z v17?

Niestety chce zmienić Plexa na Kodi, powodem jest dźwięk jaki wychodzi z Plexa. Nie wiedział bym pewnie o tym gdybym nie odpalił filmu przez DLNA, gdzie dźwięk był o niebo lepszy od tego z Plexa. Odpaliłem film z Kodi i też był dobry chociaż jeszcze mu brakowało.
 
Czym się różni to nie wiem :)- ładniej wygląda.
Dla mnie zestaw Kodi do odtwarzania na tv, Plex do oglądania przez www, CouchPotato do pobierania filmów, Sonarr dla seriali jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Kodi u mnie działa ok. Plex'a na HD nie uruchamiałem bo nie widzę takiej potrzeby. Z Kodi nie miałem problemów z dźwiękiem
 
A powiedz mi tylko czy działają Ci prawidłowo ściąganie MetaDanych z FilmWeb? Nie masz problemu z obsługą programu?

Gdy dodałem katalog z dodatkiem by ściągał metaDane z jakieś zagramanicznej strony było ok. Póxniej już nie umiałem usunąć tego katalogu i dodałem ponownie z FilmWeb i się popsuło ale o tym napisałem inny wątek.

Instaluje to co podałeś i zobaczymy co i jak.

Jak by co pozwolę sobie zadać Ci pytanie.
 
Nie używam dodatku FilmWeb, więc się nie wypowiem
Cześć,
jednak odświeżę temat.
Przy próbie instalacji Kodi z App Center mam błąd:
Kodi17 17.3.0.0 installation failed. Data file error.
Przy okazji usunęło wersje 17.1
Czy komuś działa instalacji kodi z repo qnapclub? Wersja FW: 4.3.3.0210 Build 20170606.
Albo posiada działająca instalkę wersji 17.3, jeśli ta z App Center działa tylko z QTS 4.2.1
 
Tą samą co Ty:
upload_2017-6-26_10-16-35.png


Ponieważ wyświetliła mi się informacja o aktualizacji. Usunąłem wersję 17.1 i nagrałem ponownie 17.3. niestety wiązało się to z ponownym wprowadzeniem ustawień programu.

Jeszcze ktoś inny skarży się na nowe KODI:
Udzielamy pomocy - Kodi - aktualizacja 17.1 do 17.3
 
  • Lubię to
Reakcje: Damian