Konfiguracja pamięci TS-351 vs praktyki sklepu proline.pl

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
J

jakubpaw

Guest
Kupiłem w Proline TS-351-4G. Dostałem TS-351-2G z dodatkową koscią 2GB ADATA PC14900. Specyfikacja modelu -4G na stronie QNAPa mówi wyraźnie, że sprzęt powinien posiadać jeden slot wolny. Dla Proline ważny jest opis na ich stronie, który mówi o dostępnej pamięci a to, że nazywają ten model -4G nie ma znaczenia.

Po wymianie maili z serwisem sprawa doszła do regionalnego dyrektora sprzedaży Proline, który zorganizował wymianę pamięci z 2x2GB ADATA na 1x4GB Kingston PC12800. Pracownik serwisu przyznał, że Proline kupuje modele -2G, a pamięć dokładają sami. Ma to sens, gdyż jak się okazało mają w ofercie model -8G (sic!).

Summa summarum - dla serwisu QNAP nie istnieję (odpukać w niemalowane), ponieważ nie mam oryginalnej kości pamięci. Sklep będący oficjalnie linkowany na stronie QNAPa (Online - Polska - Gdzie kupić) bawi się w handel bazarowy. Zupełnie przy okazji strona proline.pl przestała działać w związku z akcją Cenisz sobie arogancję i pewność odrzucenia reklamacji? Kupuj w ProLine!, gdzie sklep angażuje prawników w celu usunięcia z Internetu negatywnej opinii klienta.

Odradzam jakiekolwiek zakupy z tym sklepie.
 
nie żebym ich bronił , każdy ma jakieś przejścia z jakimś sklepem.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.