Pomoc Konfiguracja przycisku kopii TS 228

czarnyblack1987

Nowy użytkownik
Noobie
24 Styczeń 2018
4
0
1
25
QNAP
TS-210
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Witam,

Chciałem skonfigurować zgrywanie kopii bezpieczeństwa na pendrive'a za pośrednictwem przycisku umieszczonego na przednim panelu. Pendrive również jest wpięty w port USB umieszczony na przednim panelu. Po wciśnięciu przycisku nic się nie dzieje, zatem zakładam, że muszę dokonać konfiguracji. Czy moglibyście wskazać, gdzie to zrobić?
Model serwera: QNAP TS-228
 
Kopia.png
Ogólnie odradzam trzymanie ciągle wpiętego patyka do usb bo jak poleci przepięcie to spali serwer, dyski i Twojego pendrive'a. Jak robisz kopię to wepnij go do usb i ją zrób, a następnie bezpiecznie usuń z portu usb. Przejdź do "Kopia zapasowa" > "Kopiowanie jednym przyciskiem" i skonfiguruj ustawienia kopii zapasowej.
 
Ale, w którym miejscu to jest? Ja na pewno to mam? Nie mogę tego znaleźć. Co do wpinania dysku zewnętrznego, to właśnie chcę to robić tylko raz na miesiącu i wtedy za pomocą klawisza, żeby robiła się ta kopia.
 
A jeszcze jedno pytanie zadam. W przypadku, gdy mam dysk zabezpieczony hasłem przez aplikację WD My Passport, to da się to hasło jakoś wpisać i zapamiętać w NAS'ie? Dysk pokazuje mi jako niezainicjowany.