Pomoc konfiguracja qbittorrent pod 1 Gb/s net

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam
Czy coś warto skonfigurować w qbittorrent pod net 1Gb/s up 100Mb/s i ustawione limity down 500Mb/s i up 88Mb/s że by szybciej wysyłało?
Model serwera: QNAP ts-251D
 
Yep - rtorrent pro. Ja mam i chwalę. Na rtorrent pro moje łącze wykorzystane w 100%, ostatnio wrzuciłem screena, 980mbit
 
60 złotych +- w cholerę opcji, segregacji itd. Dobre narzędzie, tak jak pisałem - łącze w 100% wykorzystane. Warto.
 
A ile chcesz przenosic tych torrentow? Musialbys przeniesc content do katalogu download i dodac pliki torrent, ktore on zalapie. Jednak rtorrent-pro podpowiada Ci aby korzystac z etykiet, zeby pozniej latwo sortowac torrenty. Mysle ze dobrze zaczac zabawe z torrentami na nowo.
 
A można np. w /download/Filmy/ katalog utworzyć? i czy jest możliwość zmiany miejsca zapisu?
dużo torrentów około 440 toków ale to połowę ważą po 40MB lub 20MB
 
A muszą być po angielsku nazwy katalogów? i mam rozumieć tworzę folder Rdownload i do niego kopiuje np. filmy do folderu Movies tak? i potem przeciągam do folderu Watch pliki .torrrent.
 
w przeglądarce edge się dało i kupiłem :D
dodatkowe funkcje bittorrent to wyłączyć pod prywatne trackery jak wymiana peerów i włącz się dth?
 
Yeap
IMG_20200817_233904.jpg
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. bibliotek kodi
  2. kodi
  3. emby