Help Konwertowanie na wolumin pełny.

logos

System Engineer
Q Specialist
Nov 22, 2019
14
50
13
26
Chodzież
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
Wisi mi tak 12h na 24.6% co można by to sprawdzić/podejrzeć/zrobić?

1749795526184.png
 
Wyłączyłem wszystkie które się da też z konsoli .... i nadal stoi. :/
Post automatically merged:

To jest DataVol2 z backupami więc chyba zostaje mi przepalić qnapa ?
Post automatically merged:

aaa czy da się jakoś wyłączyć migawki(harmonogram) dla woluminu który jest konwertowany ?
1749850119185.png
 
Sprawdziłem sobie w terminalu i te zasoby z tego wolumenu są podmontowane, na czas konwersji chyba powinny być odmontowane ... ?
 
myśle że jak do tej pory nie skończyło .. to pora napisać do helpdesku qnapa przez oficjalną aplikacje heldpesk
 
Wiem, ale przy weekendzie i tak mi nie pomogą :) helpdesk zostawiłem sobie to na sam koniec.
Ale nic innego mi nie zostaje bo już nie idzie nic nt znaleźć.
Post automatically merged:

Zgłosiłem, zobaczymy. Chociaż kusi mnie żeby go przepalić, na tym vol i tak nie ma żadnych istotnych rzeczy.