Logowanie z kilku komputerów na jedno konto

midzi

Nowy użytkownik
Noobie
12 Październik 2009
7
0
1
Witajcie,

mam ja sobie użytkownika, do którego udziału wrzuciłem pliki potrzebne mi do pracy. Tak się składa, że zajmuję się naprawianiem tego, co ludzie popsuli, więc chciałbym mieć dostęp do tego katalogu z wielu maszyn a przy tym nie chciałbym pozostawiać tego katalogu jako publiczny. Niestety, po zalogowaniu się z 1 maszyny, gdy próbuję zalogować się z drugiej mam komunikat następującej treści:
"\\nazwa_serwera\katalog nie jest dostępny. Możesz nie mieć uprawnień do używania tego zasobu sieciowego. Skontaktuj się z administratorem tego serwera, aby uzyskać uprawnienia dostępu. Wielokrotne połączenia z serwerem lub udostępnionym zasobem przez tego samego użytkownika przy użyciu więcej niż jednej nazwy użytkownika są niedozwolone. Rozłącz wszystkie poprzednie połączenia z serwerem lub udostępnionym zasobem i spróbuj ponownie."
Co z tym fantem zrobić? Dodam, że sytuacja występuje przy każdym użytkowniku chronionym hasłem, naytomiast nie ma tego problemu z folderami publicznymi.
 
ten komunikat oznacza ze próbujesz się połączyć z tym samym udzielam sieciowym za pomocą więcej niż jednej nazwy użytkownika na tej samej maszynie, musisz najpierw odłączyć dysk sieciowy z którego korzysta użytkownik zęby moc się zalogować na swoja nazwę użytkownika. Nie jest to problem po stronie serwera.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. możesz nie mieć uprawnień do używania
  2. Logowanie z kilku komputerów na jedno konto