Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

candidate

Entry Technician
Q Associate
5 Październik 2017
75
3
8
54
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Czy ktoś zna rozwiązanie na niedziałające Magnet Links w rTorrent PRO ? Ostatnio przestały mi kompletnie działać ( po aktualizacji do najnowszej wersji ) a wcześniej raz działały a raz nie - generalnie po dodaniu w rTorrent PRO linku magnet stoi na pozyskiwaniu "meta" ( czyli np A845fnosfhof.meta ) zero seedów / 0 peerów z kolei jak dodam zwykły torrent to co prawda się dodaje ale jest również 0 seedów i 0 peerów - problem dotyczy głównie rarbg bo z innych stron większość działa niezależnie czy to jest zwykły torrent czy magnet link. ( dodam iż wszystko przechodzi przez QVPN ( OpenVPN ) - ale tu nie zmieniałem ustawień i było wcześniej - profilaktycznie załądowałem nowe profile od nowa ale nie pomogło ).
 
podejrzewam, że dostawca VPN zmienia adres IP, trzeba byłoby to prześledzić...
Zgadza się ale czemu QVPN wtenczas wariuje i rozłącza VPN zamiast wznowić połączenie z nowym adresem IP ( przy konfiguracji było zaznaczone aby wznawiał połączenia ) tym bardziej ze jest zaznaczone aby używał VPN jako bramy domyślnej dla całego serwera QNAP… Ciekawe czy np na S ynology tez tak wariuje…
 
tak patrzę na to .. i dalej nie rozumiem tego VPNa dla torrenta ?
jedyne co się zmienia .. to adres IP , fingerprint klienta dalej jest taki sam .. po co płacicie komuś za zmiane nagłowka w pakiecie TCP/IP ?
ja sie zastanawiam czy nie wycofac calego wsparcia vpn w rtorrent ;p
rtorrent i tak jest dedykowany dla prywatnych trackerow ;p
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 42000 port
  2. 6881
  3. torrenty