Pomoc Music Station 5.0.5 nie strumieniuje radia internetowego do Audio Line 1

Witas

Nowy użytkownik
Noobie
22 Sierpień 2014
2
0
1
40
Wrocław
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0154 Build 20170413
Model serwera: TS-451A

Witam,
po aktualizacji aplikacji Music Station do wersji 5.0.5 przestało działać strumieniowe odtwarzanie radii internetowych poprzez wyjście audio serwera.
Wcześniej wszystko hulało bez problemu, niestety w wersji 5.0.5 żadne radio się nie odtwarza. Działa bez problemu w przypadku strumieniowania do komputera.
Działa również odtwarzanie plików mp3 z serwera za pośrednictwem Audio Line 1.

Restart serwera ani przeinstalowanie Music Station nie pomogło.
Ewentualnie czy jest możliwość powrotu do starszej wersji aplikacji?
 
Zauważyłem, że aktualizowanie aplikacji zamiast poprawić błędy tylko je psuje. Wygląda na to, że specjalnie zablokowali strumieniowanie.
Nauczyłem się jednego jeśli coś działa nie aktualizować choćby się mieli pochlastać.
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd
Nauczyłem się jednego jeśli coś działa nie aktualizować choćby się mieli pochlastać.
Offtop
Aktualizacja ma dawać więcej opcji zachowując stare. A przynajmniej zawsze takie miałem wrażenie.
 
Nauczyłem się jednego jeśli coś działa nie aktualizować choćby się mieli pochlastać.
Offtop
Aktualizacja ma dawać więcej opcji zachowując stare. A przynajmniej zawsze takie miałem wrażenie.

w moim przypadku po aktualizacji 3 różnych programów wszystkie się rozpadły albo przestały działać tak jak powinny
1.wordpress
2.piwik
3.Music Station

Dlatego lepiej posiadać starą działającą wersję i nie aktualizować.
 
Dostałem odpowiedź, że w pomocy do Music Station jest napisane, że: "Transmisja strumieniowa stacji radiowych jest możliwa w trybie transmisji strumieniowej lub przez Bluetooth."
Ale... po dalszej wymianie maili dowiedziałem się, że: "wyłączenie lub wykasowanie Media Streaming Add-on powinno Pana problem rozwiązać".
Rzeczywiście jak wyłączyłem Add-on, to mogę znowu słuchać radia przez wyjście Audio Line Out.