Pomoc MyQnapCloud zapraszanie użytkowników

rafalbrodaty

Nowy użytkownik
Noobie
22 Czerwiec 2012
7
1
3
QNAP
TS-410
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich.
Potrzebuję pomocy/informacji dot. zapraszania innych użytkowników poprzez MyQnapCloud.
Robiłem konfigurację od początku (nowe urządzenie) tydzień temu i zaprosiłem jednego użytkownika - wszystko zadziałało zgodnie z oczekiwaniem.

Przed wczoraj próbowałem dodać kolejnych trzech (zaprosić) i nie udało się. Otrzymywałem komunikat o problemie z internetem.
Pojawiła się aktualizacja oprogramowania więc ją zainstalowałem ale nie pomogło.
Zostawiłem połączenie z MyQnapCloud w trybie Publiczny (wszyscy mogą się teraz do niego podłączyć).

Sprawdziłem tutorial o konfiguracji połączenia z forum ale nie widzę swojego błędu (dowiedziałem się że można zaprosić max 9 osób)

Czy ktoś mógłby sprawdzić czy zapraszanie działa? Może to chwilowa weekendowa usterka w MyQnapCloud??

W trybie Publiczny wszystkie 4 osoby się łączą (ale chcę zmienić na Dostosowany i zaprosić tą trójkę)

Wersja oprogramowania Firmware: najnowszy
Model serwera: QNAP 231P
załączam obrazek jak to wygląda. Podpiąłem serwer do innego łącza (Neostrada) i próbuję zaprosić siebie (QnapcloudID) i nadal nic. W trybie dostosowanym nie daje się zaprosić drugiej osoby
POMOCY
dodawanie_uzytkownika_myqnapcloud.PNG
 
Minął tydzień , były 2 wyłączenia prądu, usunąłem dodane wcześniej zaproszenie i jakimś trafem zaczęło działać.
Udało się dodać / zaprosić wszystkie osoby w trybie Dostosowany. Urządzenie nie jest widoczne dla innych.
Całkiem fajnie to działa (własna chmura do zdjęć i filmów z udostępnianiem dla przypadkowych gości lub rodziny), 90% da się zrobić z telefonu.
Dziękuję za pomoc.
Zamykam temat.
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. chmura