Pomoc NAS nie pokazuje wszystkich katalogów

remastered7

Nowy użytkownik
Noobie
29 Wrzesień 2017
2
1
3
51
QNAP
null
Ethernet
null
Witam

Mam serdeczną prośbę o pomoc. Kupiłem i uruchomiłem TS-251A-2G i włożyłem 2 dyski tworząc ponad 7 TB macierzy RAID0. Wgrałem moją bibliotekę muzyczną w formacie FLAC i napotkałem bardzo poważny problem. Serwer pokazuje tylko niektóre foldery przez DLNA. Na przykład w osobnym katalogu mam muzykę polską a w osobnym zagraniczną. Tę zagraniczną "widzi", tej polskiej - nie. Dodatkowo niektóre z folderów są po prostu puste, chociaż fizycznie dane znajdują się na dyskach. I teraz najważniejsze. Foldery i pliki widać przez przeglądarkę na komputerze, można ich słuchać, kopiować itd. Natomiast są tylko częściowo widoczne na: odtwarzaczu sieciowym Cambridge Audio 851N, Musical Fidelity 1CLIC, wszystkich telewizorach, BD. Dlaczego tak się dzieje? Może mam za dużo tych plików? Czy ten serwer ma jakieś ograniczenia co do liczby utworów? Czy da się to zmienić? Bardzo proszę o pomoc, bo używanie takiego sprzętu z mojego punktu widzenia traci sens.

Model serwera: QNAP TS-251A-2G
 
Dziękuję za odpowiedź, ale co mam konkretnie zrobić, żeby zobaczyć pełną strukturę katalogów na moich streamerach sieciowych? Nie jestem profesjonalistą. Po prostu chcę bezproblemowo słuchać muzyki. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. audio nie widzi folderów