Pomoc Nie mam dostępu do chat'u

adamdon

Entry Technician
Q Associate
15 Listopad 2012
38
3
8
Gdynia
Ethernet
Witam jestem dość nowym uczestnikiem tego forum i mam jakby się mogło wydać dość proste i prozaiczne pytanie.
Jak można wejść na czat. Pracuje na Win7Unl Pl, przeglądarka to Chrome w najnowszej wersji. Kiedyś pisałem z uczestnikami, teraz wcięło mi okno do pisania.
Proszę o jakąś poradę ;)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Ja bym się tam na Twoim miejscu nie spieszył, bo tam można szybko bana złapać.
:hihihi:
 
Nie chodzi o to, że sie tam spisze tylko o to, ze nie mam nawet takiej możliwości.
 
tak - musisz mieć ileś tam postów bądź staż bądź dotacja
 
Jak to w końcu jest z tym chat'em?
Od czego zależy dostęp do chat'a: od stażu, dotacji, czy nabijania postów np.: w Witaj nieznajomy? (chyba nie trzeba nabijać posty powitaniami). Nie każdy lubi "odpisywać na każdy wątek". Ja osobiście nie lubię "spamować". Wolę zadać szybie pytanie, albo dać szybką odpowiedź przez chat, a tu nie mam takiej możliwości.
 
dostęp do chata jest przyznwany automatycznie po osiągnięciu "pewnej" liczby postów
i tak można spamować "cześć" w dziale powitań :p
 
A jak chcę odpowiedzieć na pytanie, które już się pojawiło na chacie?
 
A jak chcę odpowiedzieć na pytanie, które już się pojawiło na chacie?
Czytałeś regulamin naszego forum? Regulamin i zasady
Ten natomiast dotyczy forum: Regulamin i zasady komunikacji na chacie

Regulamin i zasady komunikacji na chacie
  • Na jakie tematy NIE wolno rozmawiać na chacie?Nie wolno poruszać problemów i zagadnień nt. serwerów NAS, sieci komputerowych, aplikacji dedykowanych oraz pochodnych.
  • Wklejać treści reklamowe, spamować lub floodować.
  • Uprawiać handel, zachęcać do zakupu produktów/usług - chyba, że dyskusja faktycznie tego wymaga, wówczas należy wymienić min. 2 podmioty, ew. samemu zarekomendować klienta bezpośrednio u jednego z nich.

Na jakie tematy można rozmawiać na chacie?
  • Wszystkie inne niezwiązane z tematyką forum.
    Np. z grzeczności możesz się przywitać, wkleić interesujący link, śmieszny film z YouTube, opowiedzieć dowcip, pogadać o dupach...
pytania techniczne? Dyskusje i rozmowy, wszelkie pytania oraz problemy publikujemy w odpowiednich działach forum dyskusyjnego. Forum, a zwłaszcza te zakończone mają służyć i być pomocne również innym użytkownikom, nie tylko Tobie


Zabronione zachowanie oraz regulamin obowiązujący na chacie:
  • Celowe wołanie o pomoc, ponawianie powiadomień o nowych dyskusjach oraz ich odpowiedziach.
  • Przywoływanie użytkowników, aby zwrócić uwagę na opublikowaną przez siebie treść.
  • Obrażanie użytkowników, składanie uwag, pisanie treści które są zniesławiające, obraźliwe, nienawistne, zawierające groźby, spam, które mogą obrazić, zawierające dane osobowe osób trzecich, zachęcające do bezprawnej działalności lub w inny sposób naruszające prawo.
  • Trollowanie - antyspołeczne zachowanie - z zamiarem wpływania na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych bądź kontrowersyjnych, a często nieprawdziwych lub bzdurnych przekazów.
  • Prowokowanie dyskusją ponawianą jednym powtarzanym pytaniem i nieprzyjmowanie bądź ignorowanie otrzymywanej z grzeczności wiedzy po którą w tej sprawie przyszedł.
  • (Troll czy choroba? Poznawcze objawy schizofrenii: Słabe funkcjonowanie wykonawcze - czyli umiejętność rozumienia informacji, kłopoty z koncentracją, trudności z pamięcią roboczą - tzn.: możliwość korzystania z informacji natychmiast po jej poznaniu.)
  • Wypowiadanie się na temat wad czegoś/kogoś - zwłaszcza jeśli jesteś świeżo upieczonym lamerem, któremu wydawało się, że zakup serwera wyplasuje Cię na stanowsko certyfikowanego projektanta sieci komputerowych, a za wydaną gotówke usprawiedliwisz swoje animozje i zapędy oświeconego architekta. Nie ma nic bardziej żenującego, niż oglądanie publicznie stękającego niedoszłego inżyniera.
  • Rozsyłać poufne informacje, malware, nawoływać do przemocy i kwestionować panujące tu zasady oraz regulamin.Lekceważyć zasad języka polskiego oraz ortografii.

Takie są zasady i nie ulegną one zmianie. Od zapytań jest forum, a nie chat. Forum jest potrzebne do budowania dobrze ułożonej bazy wiedzy - nawet kiedy zadajemy te najdrobniejsze pytania - po to tu jesteśmy - my Wszyscy!