Pomoc Nie moge uruchomić

byniom

Nowy użytkownik
Noobie
1 Maj 2022
3
0
1
58
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Dzisiaj przyszedł mim TS-230 . Włożyłem do niego dwa dyski , jeden który był w obecnym serwerze zyxel i stary mniejszy który był tam wcześniej . Wiem że dyski zostaną sformatowane i utracę dane ale nie moge się połączyć z serwerem tym nowym . Przez Qfinder pro znalazło mój nowy serwer ( stary jest odpięty) i przeszło do konfiguracji . Zmieniłem nazwę , login z admin na inny i po podaniu hasła , ustawienia stałego adresu IP kiedy już był "akceptuj" na tym stanęło i nic się więcej nie działo . Nie moge nic dalej zrobić bo wszystko stoi w mijejscu . Kiedy w Qfinder kliknę odśwież to przenosi mnie ponownie do przeglądarki i wszystko tak od nowa
 
To nie jest nowy dysk tylko wyjęty ze starego serwera zyxel . Jeden dysk ma 4T a drógi 1T i ten 4T chodzi ł do dzisiaj w starym serwerze. Chciałem go włożyć do qnap i wiem że powinien się sformatować ale nie mogę zrobić tej całej konfiguracji . Wyjąłem den mniejszy dysk i zobaczę co się stanie . Ten mniejszy poprostu chciałem wykorzystać dodatkowo.
Połączono posty:

Nic nie pomogło . Resetowałem hasło czyli 3 sek przycisk reset i tez nic to nie dało . Jak mogę zrobić jakiś głęboki reset ? tak żeby było jak po zakupie ? Jak go właczyłem i podczas pierwszej próby tej konfiguracji poprosił o aktualizację oprogramowania . Zrobiłem to i wszystko poszło normalnie ale potem juz się sypało . Nie może zainicjować serwera bo nie zapisuje chyba tych danych do końca.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. jak zainicjować dysk
  2. przycisk reset