Pomoc Nie odpala się Web Panel

issp

Passing Basics
Beginner
28 Maj 2014
16
3
3
43
QNAP
Ethernet
1 GbE
Dobry wieczór, wszystkim
Posiadam QNAP TS-212P i nie odpala mi się web panel, nawet logowanie przez cokolwiek innego ftp, telnet Qfinder nie daje rezultatu!
Włożyłem przed chwilą inny dysk i przeprowadziłem ponowną konfigurację i znowu to samo :(
Dysk główny to: Seagate Barracuda 3000GB model: ST3000DM001
 
Włożyłem przed chwilą inny dysk i przeprowadziłem ponowną konfigurację i znowu to samo :-(
Jeśli udało Ci się przeprowadzić konfigurację to raczej mało prawdopodobne.

Jakiej przeglądarki używasz? Nie jest to przypadkiem Chrome po ich cudownym nowym updejcie?

Jeśli nie i wspominana przez pigersa metoda nie zadziała to proponuje recovery.
 
Panowie, nie wiem co jest grane, ale dysk 3TB włożyłem do kompa sformatowałem i jeszcze raz włożyłem do QNAPa. Przeprowadziłem ponownie konfigurację i na chwilę obecna wszystko działa.

Zastanawiają mnie też transfery. Nie po to kupiłem Qnapa, żeby pliki kopiowały się 40-60Mb/s
 
Panowie, nie wiem co jest grane, ale dysk 3TB włożyłem do kompa sformatowałem i jeszcze raz włożyłem do QNAPa. Przeprowadziłem ponownie konfigurację i na chwilę obecna wszystko działa.

Dziwne, poobserwuj czy będzie to działało stabilnie.


Zastanawiają mnie też transfery. Nie po to kupiłem Qnapa, żeby pliki kopiowały się 40-60Mb/s

Wygląda okey - chcesz szybciej to kup model z dwoma sieciówkami (ustawi odpowiednio QNAPa), zmień infrastrukturę sieci na lepsza to pogadamy :p
 
mapasieci.jpg
 
U mnie wygląda to tak - Moja namiastka sieci

Więcej nie wyciągniesz po Sambie - u mnie przez switcha gigabitowego, leci spokojnie 40-60 MB/s a mam niby lepszy model, a to tylko modele z procesorami ARM i po jeden interfejsie sieciowym.

Chcesz szybciej, to tak jak pisałem, inny QNAP + switch z agregowaniem łącza, to pogadamy, no i komp musi tez mieć dwie sieciówki żeby miało to sens!