Pomoc Nie słychać muzyki w Firefox, poprzez Music Station

Piter

Entry Technician
Q Associate
15 Listopad 2014
11
0
1
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam

W „Music Station" muzyka odtwarzana podczas transmisji strumieniowej poprzez przeglądarkę „Firefox” jest niesłyszalna. Wszystko działa tylko nie ma dźwięku. To samo odtwarzane poprzez „Microsoft Edge” działa i dobrze słychać muzykę w głośnikach. Czy działa poprzez „Google Chrome” nie wiem, bo nie mam...

Czy też ktoś tak ma? Czy to chwilowy błąd w Firefox? A może coś gdzieś trzeba przestawić/doinstalować. Parę tygodni temu działało...




Firefox 59.02 (64bit)
Music Station 5.1.1
Windows 10 (64bit)
Karta muzyczna PC: Asus Xonar D2X
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 0357 (2018/03/31)
Model serwera: QNAP TS-453Bmini
 
Restart przegladarki, czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki ...
U mnie działa.
upload_2018-4-1_20-36-59.png

upload_2018-4-1_20-37-53.png

W app center jest update
Media Streaming Add-on - ja miałem z tym problem przy tune-in apce i wysyłaniu audio na audio wyjście NASa
upload_2018-4-1_20-48-0.png
 
Wyczyściłem w „Firefox” pamięć podręczną, dane stron, wszystkie dodatki wyłączone i włączone itp. Sprawdziłem na 3 rożnych komputerach z różnymi dostawcami internetu, rożni użytkownicy. Dograłem również „Media Streaming Add-on”, ponieważ nie miałem, bo używam płatnej wersji „Twonky”. Nigdzie nie chce Firefox wydać głosu… nawet na androidzie jeśli kliknie się w ikonę „Music Station" przez www. Działa ,co mnie bardzo dziwni na Microsoftowym EDGE
Android + aplikacja „oddzielna „Music Station" działa doskonale. Na koniec zainicjowałem ponownie NAS kasując system z dysku systemowego (pozostawiając dyski z danymi) i wgrałem system od nowa. Nic nie dało…
Na szczęście aplikacja „Music Station" odpalona przez www jest beznadziejna i nigdy z niej nie korzystam. Mała strata, że nie działa. Tylko denerwuje, że nie działa… I dlaczego tylko u mnie.
Zostawiam ten problem, trudno. Może z jakąś nową aktualizacją QTSa lub Firefoksa zacznie kiedyś działać.
 
We wszystkich przeglądarkach „Firefox” był zmieniony ręczne parametr media.autoplay.enabled - true na media.autoplay.enabled - false. Zmiana ta powoduje, że filmiki na stronach www same nie startują. Z jakiś powodów zmiana ta blokuje odtwarzanie głosu w „Music Station”. Po zmianie na wartość domyślną „true” znowu słychać dźwięk.

Teraz nie wiem jak to zostawić...
 
  • Wow
Reakcje: Paweł Tołoczko