Pomoc Nie udało się zainicjować Qsync

pkazim

Nowy użytkownik
Noobie
18 Listopad 2015
2
0
1
67
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
100 GbE
Z poziomu QNAP NAS 469Pro użytkowanego za pośrednictwem interfejsu przeglądarki (w sieci prywatnej) spowodowałem pobieranie i instalację Qsync na PC znajdujący się w tej sieci (na tym PC działała przeglądarka używana jako UI dla NAS-a) w celu zainstalowania klienta dla synchronizacji plików z PC z kopią na NAS. Niestety, z poziomu powitalnego ekranu Qsync nie jestem w stanie zainicjować tego klienta:
upload_2015-11-18_20-40-19.png

Jaka może być przyczyna i gdzie znajdę dokładniejsze instrukcje instalacji i powiązania tego klienta z NAS?
Nie znalazłem takiego wątku. Proszę o pomoc.
Być może problem wydał się zbyt banalny osobom, które czytały moje wołanie o pomoc i stąd brak odpowiedzi. Jednak dla mnie to problem, więc ponawiam prośbę. Dodam, że nie mam problemów z logowaniem - właśnie po zalogowaniu na NAS uruchomiłem instalację Qsync-a na PC-cie. Przez PC-ta widzę NASA i NAS widzi PC-ta tylko Qsync, który też widzi NASA (czego dowodzi powyżej wklejony obrazek) "nie może się zainicjować". Co to oznacza? Używam AVG. Czy możliwe, że AVG blokuje inicjację?
Dodam jeszcze, że od środy nie byłem bezczynny i zainstalowałem mechanizm backupu/synchronizacji Xopero ale działa wolno i nadal jestem zainteresowany Qsync-iem, który jako dedykowany całemu systemowi QNAP powinien działać w miarę optymalnie...
Zatem jeżeli ktokolwiek może pomóc to bardzo proszę. Jeżeli temat nie na to forum to może ktoś podpowie gdzie i jak szukać pomocy.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qsync nie udało się zainicjować