Pomoc Nie uruchamia się Container Station

lolo

Passing Basics
Beginner
7 Marzec 2017
29
5
3
54
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
1 GbE
Jak w temacie, niby zainstalowało się OK, tylko nie chce się uruchomić, kręci się cały czas kółeczko "ładowanie" i tyle. Zostawiłem na całą noc, bez zmian. Restart NAS-a nie pomaga, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Container Station także. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20171208
Model serwera: QNAP TS-251
Pamięć RAM: 8 GB
 
Jak w temacie, niby zainstalowało się OK, tylko nie chce się uruchomić, kręci się cały czas kółeczko "ładowanie" i tyle. Zostawiłem na całą noc, bez zmian. Restart NAS-a nie pomaga, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Container Station także. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20171208
Model serwera: QNAP TS-251
Pamięć RAM: 8 GB


Jestem nowym uzytkownikiem i zauwazylem ze oprogramowanie (aplikacje) ktore daje QNAP nie zawsze dobrze dzialaja.
Mialem tez problem bo nie chcial mi sie po jakims czasie uruchomic.
Wyglada na to ze soft jest niestabilny.
Wczesniej zrobilem migawke Volumenu i to mnie uratowalo.
Niestety jeszcze wczesniejsze migawki przy odzyskiwaniu daja komunikat bledu MIGAWKI. (wielki zawód i rozczarowanie)
Kopiowalem plik z QNAP-a do PC (obraz dysku HDD) i dostalem blad przy kopiowaniu. (jakies uszkodzenie pliku)

Wyglada na to, ze sypie sie cos a QNAP nic o tym nie wie...
Zaczynam sie zastanawiac czy QNAP naprawde nadaje sie do tylu zastosowan i czy natlok softu nie
rozwala stabilnosci systemu.

ContainerStation to śmieciara i po odinstalowaniu pozostawia w... (swoim katalogu) na dysku wiele tysiecy plikow i nie usuwa ich.

--
Darek