Pomoc Nie wyświetlają się powiadomienia o zdarzeniach.

jack.szew

Passing Basics
Beginner
24 Grudzień 2018
17
0
1
49
QNAP
TS-x51+
Ethernet
100 GbE
Witam!
Problem z notyfikacjami, niewiem jak ale usunąłem sobie powiadomienia o zdarzeniach.
Na panelu głównym pod ikonką "i" kiedyś wyświetlało się wszystko co robiłem, teraz nie wyświetla się nic. W logach się zapisuje.
Szukałem w Notification Center są różne opcje powiadomień, na sms, majl, wypychane, ale niewiem jak znaleźć te wyświetlane na Pulpicie Głównym.

upload_2019-1-5_13-30-25.png

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP TS-251+
 
Na innej przeglądarce to samo, odświeżanie też nie. Utworzyłem sobie wczesniej powiadomienia ma majla, ale rano zawsze mialem po 15 majli w skrzynce, postanowilem to wyłączyć i wyłączyłem, ale chyba coś za dużo. Można jakoś zresetować to centrum powiadomień?
A u Was jest w porządku?, moze to po ostatniej aktualizacji?
 
Po restarcie przy uruchamianiu wyswietlił 3 powiadomienia zwiazane z uruchamianiem usług, potem odpaliłem zrobienie migawki do testów i nic, migawki zrobione a nie ma zadnego komunikatu. Wydaje mi się ze kiedys pokazywało wszystko, od dołu wyskakiwały powiadomienia i zapisywaly się pod ikonką i. Teraz nic, tylko przy uruchamianiu jak wspomnialem.

Prosiłbym o sprawdzenie u Was czy np. przy uruchamianiu migawki wyswietla się coś w powiadomieniach czy tylko zapisuje się w logach.
 
Sprawdziłem u siebie - po wykonaniu snapshota, nie pojawiło się powiadomienie, ale jest wpis w logach.
Czy inne powiadomienia też się nie pokazują? Sprawdzałeś na innym użytkowniku?
 
Widocznie po ostatniej aktualizacji się coś pozmieniało, dziękuje za potwierdzenie, na innych kontach to samo. Temat do zamknięcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. centrum powiadomień