NMP 1000P - youtube

lukrajew

lukrajew

Entry Technician
Q Associate
29 Grudzień 2009
35
5
8
49
Kraków
QNAP
TS-419P+
Ethernet
1 GbE
Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem odtwarzacza NMP 1000P. Prawie wszystko działa ;)
Powiedzcie proszę czy komuś udało rozwiązać się problem z youtube, a jeśli tak to jak.
Wgrałem dziś nowy soft do niego 1.1.2 build 0125P i nadal mam to samo, tzn, po wybraniu odpowiedniej kategorii w youtube (polecane, najczęściej oglądane itd.) pojawiają się ikony. Jednak po kliknięciu na dowolnej dostaję komunikat:
"Nie można teraz nawiązać połączenia z serwerem"
Przeszukałem forum, ale na prawdę nic nie znalazłem prócz tego, że ten nowy soft powinien pomoc, jak widać nie pomógł :(
A przy okazji - format rmvb Wam obsługuje? Bo u mnie nie :(

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Łukasz
 
Czy to oznacza, że yotube wszystkim działa??
I jeszcze jedna rzecz, z którą nie potrafię sobie poradzić - pomijam, że niektórych filmów DVD nie potrafi odtworzyć (co dziwne jest dla mnie) to jak korzystacie z menu - "wybór scen", "ustawienia" itd? Na pilocie nie widzę żadnych dedykowanych do tego przycisków. Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam


Łukasz
 
NIestety nie wszystkim działa. Powiem tak, gdy kupiłem NMP1000P to miał stary firmware, zmieniłem go na1.1.2 Build 0125P i trochę chodził ale po krótkim czasie wyświetla tylko nagłówki z Youtube a gdy chcesz coś wybrać to powrót do menu.
Niestety mam też problemy z obrazan=mi iso z DVD i BR, nie chce ich odtwarzać, a filmy z własnych DVD które do tej pory chodziły normalnie to po 10 sek przechodzi jakby w tryb odtwarzania ze zwolniona prędkością i oczywiście wtedy bez dźwięku. Kupiłe 2 sztuki, druga jeszcze w folii i coś czuję , że w takiej postaci może wrócić do sprzedawcy.
To jakieś nieporozumienie ( mówiąc delikatnie) sprzedawać sprzęt za taką kasę a następnie liczyć na to, że klienci będą wyszukować błedy w sofcie. Myślę, że firma Qnap nie jest odosobniona w tym procederze , ale czy my musimy się dawać wciągać w takie działanie?
Chciałbym aby ktoś kto jest bliże Qnap coś na ten temat powiedział, może ich krajowy dystrybutor.

Pozdrawiam zawiedzionych.
 
Żeby nie wyglądało na to że lecę tylko na WiFi, testuję go też na LAN 100M.
 
Nedza. Żenada.

Posiadłem 100P i żałuję. Brak YouTube, radio internetowe - tylk raz udało mi się odpalić Trójkę z dłuuuuugim czasem ładowania i duużym opóźnieniem, ale teraz i tak już nie mogę uruchomić. Wpisałem Adres Zetki - też nic..
Poza tym- brak mozliwosci edycji wpisanej stacji. Wiec jesli sie naklikasz i wklepiesz szereg znaków, to jesli bedziesz chciał co zmienic to jedynie mozna usunac wpis i klepac od poczatku koszmar!
Shoutcast - znalazlem kilka które działają, więc nie szukałem więcej.
Zapowiedzi filmowe - chodzą, choć ZAWSZE z przynajmniej 3 przystankami (nie wierzę, ze to wina prędkości sieci).
Kilka filmików Avi mi nie odtwarza...

Jesli ktoś sie zastanawia nad zakupem tego odtwarzacza - ODRADZAM.
Aktualizacja firmware'u niestety nie pomogła.

Acha, zapomniałbym:
czas uruchomienia: Qrewsko długi. Nie sądzę, że zalezy od wielkości dysku. Bootowanie trwa tyle, ze można włączyć i zrobić sobie kawę...
Dlatego uważam, ze ten sprzęt NIE JEST WART kupienia go.
 
No ja niestety też nie jestem do końca zadowolony ze swojego Qnapa. Wprawdzie kupiłem go jako odtwarzacz wieloplikowy a nie podłączenie do Sieci, ale dziwne sensacje z synchronizacją napisów doprowadzają mnie czasem do szału. Nie pomaga zmiana formatu pliku, nie pomagają ustawienia liczby wyświetlanych klatek. Po prostu pewne filmy mimo iż działają poprawnie na kompie czy DVD są zupełnie rozsynchronizowane na Qnapie. I doprawdy nie rozumiem po cholerę wstawili jakieś ustawianie liczby wyswietlanych klatek w opcjach. Na kompie ani w DVD się takich rzeczy nie ustawia, a wszystko działa poprawnie. A tutaj połowa filmów totalnie głupieje.
 
[Beta Firmware] NMP-1000P v1.2.0 Build0818 <brawo>

Do pobrania najnowsza wersja Beta softu dla NMP-1000P,tutaj:

http://eu1.qnap.com/NMP/NMP-1000P/NMP-1000P-1.2.0_Build0818_PAL.zip

[Checksum]
3122646390 86543279 NMP-1000P_20110818-1.2.0_ALL_PAL.fw
1911410532 86543371 NMP-1000P_20110818-1.2.0_ALL_NTSC.fw

[Version & Build]
v1.2.0 Build0818

[New]
- Support audio only live stream
- Playback UI for TuneIn Radio
- Update safe mode
- Support .flv
- Upgrade SDK
- Play-count function
- Upgrade transmission daemon for BT Download Station

[Bug fix]
- Change NAND Flash access clock
- Music Title value empty
- Picture changes Play mode setting
- Fix detection failure on wireless dongle
- Disable wireless driver messages on the console
- Disable HWJPEG
- Initial mute variable
- Enable Youtube video url translation function in codec library
- HTTP buffer controller for FLV
- Fix power on detecting issues (on Ralink2870 wireless dongle)
- Restrict max 8192 files visible in a folder because of long user wait
- Enable Youtube option, fix typo
- Press key [play] to playback DVD/BD folder
- Fisable slide-in effect of active-menu in photo playback
- Translate remote file name to local filename for Media DB initialization and web playback
- USB folder remove problem
- delay to avoid power-off failure
- Modify get album art rule
- Solve Youtube query fail
- Login YouTube, no options Add to favorites
- Enhance volume adjustment performance
- Youtube change web page
- DCM support to delete the current playback track
- Enhance the setting volume performance for DVD, CD and BD mode
- Mute and playback and unmute, there are noise on HDMI
- Disable option "Eject/Disconnect" for Internal disk
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. nmp-1000p upgrade