Nowe funkcje w fw 3.5.0 Build 0623T

zuro

Passing Basics
Beginner
25 Wrzesień 2010
29
8
3
Radom
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam.
Testuje od 2 dni nowy fv 3.5.0 Build 0623T i jak narazie jestem pod wrażeniem.Wszystko działa stabilnie .Dodano nareszcie -serwer RADIUS, serwer SYSLOG,antywirus,serwer TFTP.
Chłopaki z Qnapa ida w dobtym kierunku. <jupi>
 
Ślicznie,
Teraz jak już mam syslog_ng na routerze a logi na pendrive QNAP wypuszcza serwer syslog. Wszystko działa ładnie, ale nadal brakuje funkcjonalności - w końcu beta. Kierunek dobry - popieram, ale tempo zdecydowanie za konkurencją.
 
Nadal testujesz? Jak wrażenia?
Możesz podać link do repozytorium wersji beta?
 
Przy okazji witam, moj pierwszy post.

Ja mialem z tym FW klopot, podlaczylem po usb dysk fat32, przez file managera ustawilem "move" dla katalogu.
Po chwili cos mu przerwalo i katalog zrodlowy zostal skasowany a na docelowym pikow brak.
Trzeba uwazac.
 
Re: 3.5.1 Build1002

Jak Wam poszedl update do wersji 3.5.1 Build 1002?

Ja dostaje cos takiego jak na zalaczonym obrazku.
Obecna wersja zainstalowana to 3.5.0 Build 0815T

I dziwne, ze w numerku wersji brakuje T. Czy to cos zwiazane z Telnetem?
 

Załączniki

  • QnapServ.png
    QnapServ.png
    7,4 KB · Wyświetleń: 645
U mnie nie było problemów z zainstalowaniem 3.5.1 Build 1002, niestety musiałem się cofnąć z powrotem bo pokazywało mi błędną temperaturę na systemie i mimo włączonego usypiania dysku cały czas mi go wzbudzało. Od update 3.5.0Build 0815T coś mi się stało z diodą statusu, po wzbudzeniu dysku powinna się świecić a ona dopiero po ok 40 sec daje znać że dysk pracuje, za ten czas to ja już wygodnie siedzę i film sobie oglądam.
 

Mogą Cię zainteresować