Pomoc Nowy użytkownik Qnap

dexter_18

Nowy użytkownik
Noobie
19 Kwiecień 2020
9
1
3
31
QNAP
SS-439 Pro
Ethernet
1 GbE
Witam, zakupiłem qnap ts 251 8g ram, Jest to mój pierwszy Nas głównie chce go używać to torrent i łączyć sie z nim w sieci lokalnej do ogladania filmów na tv. Jaki program do torrent byście polecali, skąd go pobrać i jak ustawić aby wszystko działało tak jak trzeba ?
 
Dzięki za odpowiedz czy uważasz ze warto zapłacić i używac rtorrent ? Wiem ze zawsze na shellu uzywa sie rtorrenta, na windows ma qbittorrent i jest w miare ok. chociaz nie osiągam na nim pelnej predkosci swojego łącza. Czy jest ktoś na forum kto pomógłby np. przez TeamViewer jeśli nie mógł bym sb poradzić ?
 
Zdecydowanie polecam Rtorrent. Działa bardzo fajnie i lokalnie i zdalnie. Mam ten sam NAS. Zwróć uwagę tylko na pojemność dysków, bo bardzo szybko 2x 2GB zapełniłem i potem miałem trochę roboty. W tej chwili używam 2x3GB plus na USB 3.0 podłączony 2GB. Na nadmiar nie narzekam, ale też nie walczę co chwila z brakiem przestrzeni dyskowej. Dyski ma zwykłe Toshiby. Pracują już kilka lat. Nie mam jakiś wrażliwych danych, a oszczędność spora.
Płatny rTorrent
Bezpłatny Qbittorent
Dla mniej wymagających transmission

Pobrać je można
qnapclub.eu
Co do Transmission nie jestem pewny. Chyba już nie.
 
W repo mam:
upload_2020-4-21_16-26-49.png

A wynik wyszukiwania pusty. Może coś robię nie tak.
Na angielskim znalazłem.
 
I co ciekawe właśnie pobrałem torrent torrentleech pobieram z Transmission i Rtorrent. Transmission połowa już ściągnięta, a Rtorrent stoi 0 peer 0 leech. Coś po ostatniej aktualizacji nie działa dobrze.
 
OK, dziki za info. Co do dysku to na razie bede mial jeden dysk 4TB w przyszłości dokupie drugi. z torrentem to sprobuje na poczatek bezpłatny a jak juz zapoznam sie z Qnapem to kupie rtorrent. A jak wyglada kwestia dodawania torrentow z telefonu. Domyslam sie ze idzie to zrobic ale bardziej interesuje mnie kwestia bespieczenstwa ?
Witam, skad pobrac qbottorrent do ts 251+
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qbittorent