Pomoc OceanKtv nie działa

Remus

Passing Basics
Beginner
16 Styczeń 2016
17
3
3
Bytom
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam:
Odpalił ktoś już OceanKTV na swoim qnapie. Mam qnap TS-253A z 8GB ramu i mam problemy z odpaleniem. Zainstalować mi się udało, mam widoczne w HDstation, odpala mi się na telewizorze ale jak wybieram "Karaoke Room" to pojawia mi się "Ładowanie... Czekaj..." i na tym pozostaje.
Próba odpalenia OceanKTV console też kończy się niepowodzeniem, tzn otwiera mi się nowe okno w przeglądarce ale jest ono puste (nie mam więc żadnych możliwości konfiguracji).
Nie wiem, niby wszystkie warunki spełniam (Wersja oprogramowania 4.2.1 Build 20151226, 8GB ramu, HDStation 3.1.3) a nie działa.
Jakby ktoś już to odpalił albo wiedział, co należy zrobić, żeby działało to byłbym wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam
 
sprawdz instukcje QNAPa a jak tam nic nie ma to smaruj do helpdesk.qnap.com

Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ale jak mam to skonfigurować, jak się nie odpala strona konfiguracyjna :-( ? Chyba nie pozostanie mi nic innego, jak napisać do nich (będę się musiał wznieść na wyżyny mojej znajomości języków obcych ;) ).
Mógłbym jeszcze spróbować zainstalować aktualizację firmwaru w wersji beta, ale boję się komplikacji i utraty danych, nie będę raczej ryzykował.

Ok, napisałem do nich, pozostaje czekać na odpowiedź. Jak odpiszą to się podzielę (może komuś też się przyda)
Dzięki za pomoc
 
tylko proforma - resecik nasa był ?

Nawet nie raz, męczę się z tym już od 2 dni. Resetowałem, przeinstalowywałem i nic to nie dawało
Witam ponownie,
Na razie otrzymałem odpowiedź następującej treści:
"Hello
I'll check with our developers about this issue and update you. Can you try to reinstall this App just for the case ?"
Reinstalka oczywiście była, próbowałem ponownie ale efekt ten sam. Pozostaje dalej czekać.
Pozdrawiam
Witam ponownie

Pojawiła się aktualizacja qts i oceanktv i po zaktualizowaniu wszystko zaczęło działać jak należy. Moja prośba o pomoc została wcześniej przekazana do programistów qnap'a, ale w związku z aktualizacją wysyłam im informację o rozwiązaniu problemu. Swoją drogą fajnie, że są w stanie zająć się każdym problemem indywidualnie (byłem w ciągłym kontakcie z nimi, kazali mi zgrać logi przy pomocy Diagnostic Tool i wysłać do analizy - właśnie czekałem na odpowiedź).
Dzięki Pigers za pomoc i podanie adresu do pomocy qnap ;)
 
Wersja fw do jakiej zaktualizowałem to: qts 4.2.1 Build 20160311 i oceanktv 1.0.1 (2016-03-07) - taka pojawiła się parę dni temu w aktualizacji firmwaru (nie mam zaznaczonego sprawdzania wersji beta więc jest to wersja oficjalna). Wcześniej miałem qts też 4.2.1 ale z grudniową datą i oceanktv 1.0.