Pomoc Odkilku dni Rtorrent stoi i nie mogę sobie z nim poradzić-pomocy

wojtekdu

Systems Admin...
Q's Expert
6 Marzec 2015
387
34
28
63
Lisów
lisow.eu
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Potrzebuję pomocy. Od jakiegoś czasu Rtorrent stoi. To znaczy teoretycznie chodzi ale nic się nie sciąga. Od czasu do czsu otrzymuję powiadomienia typu:
upload_2020-4-25_9-10-31.png

Jak zatrzymam torrent na NAS i uruchomię ponownie torrenty zaczynają świecić na zielono. Niektóre kompletne zaczynają się wysyłać, ale nowe, które dodałem. Nie chcą się dodać. Znowu po ponownym uruchomieniu pojawiają się, ale nie pobierają. Dodałem je do Transmission, które w między czasie zainstalowałem i pobrały się natychmiast, więc na pewno coś jest nie tak. Sprawdzaliśmy już pory i ustawienia na routerze. Teoretycznie jest wszystko OK. Potrzebowałbym pomocy sądzę przez TeamViewera. Swego czsu Mariusz pomagał mi i przez 3 lata było OK. To się stało po aktualizacjach Rtorrenta i QTS`a.

Firmware version: 4.4.2.1270 Build 20YYMMDD
Model name: QNAP TS-251
 
Połączenie TeamViewerem zakonczone.
Korzystasz z publicznych trackerów. Wszystkie Twoje torrenty zostały pobrane jednak ich status czesto zmienia się randomow:
Status trackera:
Tracker: [unable to connect to UDP tracker]
Tracker: [could not resolve hostname]
Tracker: [Couldn't connect to server]
Tracker: [Could not parse bencoded data]
Sam włączylem do sciagania 4 obrazy Ubuntu - zostaly pobrane poprawnie.

Być może cos z Twoim laczem, cos z karta sieciową... Moze przeinstaluj oprogramowanie w NAS na nowo. Ciezko jest diagnozowac torrenty na publicznych trackerach.
 
Od 5 lat nie
Od pewnego czasu atakowały mnie chińczyki. Zablokowałem SSH ale widzę, że znowu jest odblokowane. Czy uważasz, że mogę pwyłączać któreś z kont bez szkody dla Rtorrenta?
upload_2020-4-25_12-33-16.png

Tak naprawdę ja używam FTP i Http(s)