Pomoc Odtwarzanie plików .mts

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

dexter

Systems Admin...
Q's Expert
7 Listopad 2012
217
30
28
Siedlce
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich

Posiadam kamerę Sony która zapisuje nagrania w formacie .mts. Mam trochę problemu z tymi plikami ponieważ ani KODI ani standardowy odtwarzacz nie chce odtwarzać nagrań. Jedynie odtwarzany jest dzwięk. Problem częściowo rozwiązujue Plex jednak nawet po dlna mam problem bo folder w którym są pliki w ogóle nie pokazuje tych plików. Czy jest może jakiś dodatkowy kodek dla Qnapa co by sobie z tym poradził?

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
 
Niestety zmiana rozszerzenia nie pomogła. Do tej pory przerzucałem filmy poprzez kopiowanie plików z karty SD. Teraz zainstalowałem sobie program od Sony i nagrania importuję za jego pomocą przez co zmienia się rozszerzenie pliku na .m2ts ale dalej oprócz dźwięku nic nie widać. Poprawiło się jedynie odtwarzanie za pomocą DLNA czy np. KODI
 
Wygooglowałem ten format plików i już wiem, że ta kwestia to kolejny patent Sonego. Sony jest mistrzem w tworzeniu swoich standardów, kart pamięci, telewizorów uniemożliwiających odtworzenie napisów z .mkv i innych rzeczy. Tym razem jest identycznie. Zapraszam do kontaktu z firmą Sony.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.