Rozwiązany OpenVPN problem z podzieleniem pliku .ovpn

Dyskusja w 'Zdalny dostęp oraz sieć komputerowa' rozpoczęta przez użytkownika wojci, 30 Marzec 2018.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. wojci

wojci Passing Basics Beginner

Local Time:
    12:01
    Oceny:
    +5 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51+
    Ethernet:
    10 Mbps
    TS-x51+ 10 Mbps
    Witam, około 2 lata temu dokonałem zakupu NAS, skonfigurowałem serwer Openvpn, wszystko działało i bylem super zadowolony z siebie Wczoraj wszedłem . .......... ....... ....... . ............ ..... ............. ............. ............ ......... .. .... ....... ......... ... . ......... ........... ............ ....... ... ......... . ......... .. ........ .... ..... ........ ....... .... ....... ......... ..... ..... ............. ... .. ....... .... .. .... ........ .......... ... ......... ...... . ............ ....... ....... .... ..... . ........ ... ......... . .......... .. . ....... ....... ..... .. ..... . . ...... ...... . ........ ......... . .... .... ............... ........ .. .. ...... .... ........... .......... ... .......... .... .. ..... .............. .... ... ....... ... ....... .... ..... .......... .. .... ........... . .... ............. ........ ....... .... . ....... . ... ..... ....... ......... ... .. ........ ......... ..... ... ........ . ........ ...... ............ ..... ....... .. .... . . ....... .......... ... ....... . ..... . ............ .................. ...... ......... ...... .......... . ..... .......... .. ............... ............................ .............. ......... ..... ..... .............. ........ .... .......