Pomoc Opinie o TR-004, kto ma, coś wie, warto ?

Sycamor

Systems Admin...
Q's Expert
29 Czerwiec 2009
304
1
64
28
59
Zielona Wyspa
www.500px.com
QNAP
TVS-hx74
Ethernet
2.5 GbE
Witam,

zmieniam właśnie dyski w swoim TS-651 z 4 na 8 TB, więc zastanawiam się, czy nie kupić stacji rozszerzającej TR-004. Nic innego nie wchodzi raczej w grę, bo mój serwer nie ma gniazd PCI Express, by założyć coś bardziej wydajnego.

I dlatego grzecznie pytam : kto to ma, jakie są doświadczenia z życia prywatnego, warto, nie warto ?

Pozdrawiam,

S.


Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2 Build 20210302
Model serwera: QNAP TS-651
 
Dobre to jest tylko samoczynnie się włącza np. o 23:00 godzinie i nie wiem dlaczego jak nie ma dostępu żaden program. Jak chcesz 8TB ironwolf to trochę głośny jest hdd i lepiej nie trzymać tam gdzie śpisz.Ja mam na dwa dyski hdd.
 
Guffi, dzięki.

Akurat zmieniam w swoim TS-651 6 dysków po 4 TB na 4 dyski po 8 TB, wiec i tak te czwórki zostają wolne.

Nie są głośnie, wiec z hałasem nie widzę problemu.

Zastanawia mnie jedno : powiedziałeś, że sam TR-004 się włącza o 23:00... to on nie działa non-stop ?

Pozdrawiam,

S.
 
Guffi, dzięki.

Akurat zmieniam w swoim TS-651 6 dysków po 4 TB na 4 dyski po 8 TB, wiec i tak te czwórki zostają wolne.

Nie są głośnie, wiec z hałasem nie widzę problemu.

Zastanawia mnie jedno : powiedziałeś, że sam TR-004 się włącza o 23:00... to on nie działa non-stop ?

Pozdrawiam,

S.
mam nasa ts-251D i sama się włącza ta obudowa ale nie wiem co powoduje to a sterować można z nasa tą obudową i ustawić w tryb gotowości urządzenia.