Pomoc Ostrzeżenie

TOmeKK

Passing Basics
Beginner
22 Sierpień 2014
14
4
3
63
QNAP
TS-x69L
Ethernet
1 GbE
@Silas Mariusz, ponieważ mam zablokowaną możliwość odpowiedzi. Nie mogę też jakoś wysłać PM.

Dzięki za pomoc przy przywróceniu ustawień.
Napisałem wtedy temat w dziale Archiwizacja i przywracanie - to jest zły dział??

Teraz temat o scraperach - przestały mi działać po resecie - zdaję sobie sprawę, że to nie w tym samym dziale, ale może to istotne, że był reset, sam to napisałem, że zdaje sobie sprawę.
Nie rozumiem dlaczego piszesz kolejny raz - wg mnie to pierwszy raz.

pozdr.
 
Dałem ten warning z premedytacji :) Bo doskonale wiem, że umieściłeś w złym dziale tylko z lenistwa.
Treść Twojej wiadomości:
Może to nie powinien być ten dział, ale po resecie, odzyskaniu ustawień, straciłem fan arty i okładki, jest tylko kilka okładek słabej rozdzielczości, które były wcześniej. Być może jest to istotne.
Zrobiłem update plug-inów (filmweb, imdb), do biblioteki dodałem folder filmy, w zakładce wideo. Filmy są w folderach nazwanych tylko tytułem i rokiem.
W przypadku muzyki okładki pojawiają się przy każdej piosence jako ikona, a w niektórych przypadkach jest to tylko symbol {play} - ale tu nie zastosowałem zalecanego systemu plików wykonawca/album. Nie działa mi też pogoda (przed resetem też).
Nie wiem już, gdzie coś zmienić - opisy filmu i okładki to bardzo fajna funkcja xbmc, reszta nieistotna, podaję licząc na waszą fachową pomoc.

Pozdr.
Nie bój się... zależy nam na porządku na forum...
Dlatego zapraszam, abyś opublikował to pytanie w dziale: HybridDesk Station (XBMC, ...) (HD_Station)
FYI: Netykieta i zasady
 
Prościej by było przenieść, ale z modem się nie dyskutuje. Nie z lenistwa, straciłem okładki po resecie.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus