Philips 55PFS7509 lub Toshiba 55L7453

ciepok77

Passing Basics
Beginner
7 Styczeń 2012
57
11
18
42
Rzeszów
QNAP
TS-x51
Ethernet
40 GbE
Witam, planuje zakupić któryś z wymienionych w tytule tv. Ma ktoś może, któryś z wyżej wymienionych modeli i napiszę jak działa i czy wogóle plex? Tv ma pracować z Ts451, jak wygląda puszczanie multimediów po HDMI?
 
ja mam Toshiba 46TL939 co do marki tylko mogę się wypowiedzieć bo to różne modele.
Toshiba - nigdy więcej !!!
może dla tego że wcześniej miałem Sony KDL-40EX500
 
Dzięki za odp, mimo, że to różne modele To napewno mają wiele wspólnego, jeśli chodzi o media to czytałem, że samsungi nie mają problemu i odczytuja wszystko:)
 
Nie wiem dokładnie jaki model, ale z zeszłego roku 42 Toshiba i czyta z pendrive jak i plexa jak i z HDMI to co każe. W większości są to pliki avi (MPEG-4).
Samsung z relacji moich znajomych czyta wszystko po prostu i wszędzie :).

Ja sam posiadam Sony i wiem że sam TV mało formatów odtwarza ale załatwiłem to tym że Plex-a na nim uruchomiłem i wszystko czytać musi.
 
Samsung i LG łykają wszystko, sony i toshiba to już kłopot gwarantowany.
Sony mogę polecić za jakość obrazu i super menu. Toshiba leży i kwiczy pod względem rozwiązania menu, ale ma matowy ekran.
Ja wykorzystuję TV tylko jako monitor do wyświetlania obrazu, reszta jest ustawiona w dekoderze. Filmy, muzyka, zdjęcia wszystko ładuję z dekodera ESI-88 z Enigmą2
Nie wiem dokładnie jaki model, ale z zeszłego roku 42 Toshiba i czyta z pendrive jak i plexa jak i z HDMI to co każe. W większości są to pliki avi (MPEG-4).
Samsung z relacji moich znajomych czyta wszystko po prostu i wszędzie :).

Ja sam posiadam Sony i wiem że sam TV mało formatów odtwarza ale załatwiłem to tym że Plex-a na nim uruchomiłem i wszystko czytać musi.

no ten model już ponad 2 lata ma, mi nie czytał zdjęć raw z nikona, i filmów z aparatu kompaktowego canon S2 nie pamiętam jaki to format bo już go nie używam.
ale nigdy nie przykładałem do tego dużej uwagi bo jak pisałem wszystko to ładuję z innego urządzenia.
 
Ja mam LG 47" i faktycznie czyta wszystko, tylko, że teraz ten tv powędruje do pokoju dzieci, a ja mam zamiar kupić coś w 55 calach. Modele z opisu tematu były wstępnie wyselekcjonowane pod wgledem obrazu, ale im więcej o nich czytałem na forum hdtv...Tym bardziej mi się ich odechciewalo. Chcę coś innego niż LG (choć w moim obraz super i cena ok względem reszty firm)to skłaniam się mu Samsung 55h7000 lub Sony W55w829, jeszcze poczytam i coś wybiorę. Modele, które wymieniłem są narazie nowymi na 2014r., myślę, że poczekam na modele na 2015r. To tamte stanieja:)
 
Ja posiadam Sony 60W855 (odpowiednik serii W805/ W815/ W829) patrząc na kolory -rewelka - słabiej z kątami widzenia - tak działa matryca VA. Jeżeli chodzi o Smart TV - jak bym na to nie zwracał uwagi - jeżeli masz zamiar podłączyć do niego ts-451 wszystko obgonisz na nim :) Dokup Pilota Harmony Logitecha i wszystko będzie można obsłużyć jednym pilotem :)
 
Jeszcze śledzę temat tv na...wiadomo, w każdym modelu można się do czegoś doczepic, trzeba wybrać mniejsze zło:)