Pomoc Photo Station - problem

mac1981

Passing Basics
Beginner
25 Styczeń 2015
16
3
3
42
Łomżą
QNAP
Ethernet
1 GbE
Jestem użytkownikiem Nas Qnap od kilku dni i mam problem z wyświetlaniem zdjęć na PHOTO Station.
Ogólnie rodzinnych nagran i zdjęć mam ok 50000 plików ale na dzień dzisiejszy wyświetla się tylko 25 zdjęc (okładek albumów).
Mam zaznaczony folder "Multimedia" i tam trzymam wszystko ale nic nie wyświetla się w Photo Station.
Czy ktoś może pomóc?
 
Nie wyłączyłem z tego co kojarzę... ale pytanie czy oprócz długiego generowania zdjęć warto zostawić tą opcję włączoną czy to raczej tylko kosmetyka??:)
Jeszcze pytanie... gdzie można wyłączyć generowanie miniatur??
 
mam to samo:-(
Podbijam pytanie:
Nie wyłączyłem z tego co kojarzę... ale pytanie czy oprócz długiego generowania zdjęć warto zostawić tą opcję włączoną czy to raczej tylko kosmetyka??:)
Jeszcze pytanie... gdzie można wyłączyć generowanie miniatur??
 
chyba mam zaćmę:-( nigdzie tego nie mogę znaleźć.
mam 4.1.2 w menadżerze stacji nie ma takiej opcji.

możesz doprecyzować gdzie to dokładnie jest ?
 
Tu:
ai.imgur.com_hvbAwDR.png


PS
W przypadku ts-212 proces konwertowania 50 tyś zdjęć to spokojnie tydzień pracy dla NAS'a
 
Miniatury się wygenerowały i teraz dołożenie kolejnych zdjęć i wygenerowanie miniatur to już 2-3h.
Gdy wszystko już się wygenerowało to okazało się że problemem nie była ilość zdjęć (tak jak mi się na początku wydawało) tylko materiały nagrane kamerą FULL HD i stąd taki długi czas ich wygenerowania. Teraz już po wszystkim mogę śmiało stwierdzić że jeśli ktoś magazynuje dużą ilość zdjęć czy domowych materiałów filmowych to warto odczekać kilkanaście dni, zlokalizowanie teraz jakiejkolwiek fotki jest dużo łatwiejsze.
Mam jeszcze pytanie, czy w przypadku odłączenia QNAP-a z prądu na 2-3 dni miniatury będą generowały się od nowa czy już będą zapisane tak jak dotychczas??
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. problem z wyświetlaniem zdjeć na tv