Pomoc Photo Station - tryb Galeria.

zito

Entry Technician
Q Associate
25 Maj 2010
60
4
8
QNAP
TVS-x71U
Ethernet
1 GbE
Cześć -
generalnie to kompletnie nie rozumiem sensu istnienia trybu ,,Galeria" w Photo Station...
- jaka jest jego filozofia? po co on i na co... ?!?!

za każdym razem gdy go uruchamiam wyświetlają się te sam zdjęcia.... a czy mamy wpływ na to co się wyświetla w trybie Galery - w sensie zawartość którego z folderów/albumów?

jakieś filtrowanie? sortowanie?
- zapewne czegoś nie zauważyłem... ?

Pozdrowienia
 
Galeria przede wszystkim jest po to abyś mógł udostępnić zbiór zdjęć innym osobom.

Logiki to nie ma w moim mniemaniu ale ktoś uznał ze jednak ma.

Jedyne co mi nachodzi na myśl czemu tak zostało to wymyślone to np. masz 100 zdjęć z telefonu, 100 z aparatu w różnych miejscach i tworzysz 1 galerię która zawiera te wszystkie zdjęcia.

S zrobiło to tak że wrzucasz do jednego folderu wszystkie zdjęcia z telefonu i aparatu i to już jest dla Ciebie "galeria z Q".
 
Od ostatniej aktualizacji mam tak jak zito. Pojawiają się te same zdjęcia, jakieś losowe i raczej starsze. Wcześniej galeria miałą dla mnie sens, bo zdjęcia były ułożone chronologicznie od najnowszych. Stąd by szybki ładny podgląd do ostatnio dodanych. W obecnej formie czuję się tak samo sfrustrowany jak autor wątku. Mam nadzieje, że następna aktualizacja to poprawii.